Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PRZYROBASKA82

WIELKI WATEK NOWOROCZNYCH POSTANOWIEŃ DOTYCZĄCYCH URODY I ZDROWIA!PISZMY!

Polecane posty

Gość tygrys144
wyleczyć wszystkie zęby;D robć regularnie peeling i maseczki gimnatyka, ale nie na schudnięcie, ale aby być "giętka" bo ja jestem chuda jak patyk. nie prostować i nie tapirować tak często włosów, tylko na jakieś szczególne okoliczności oczyścić organizm z toksyn;) w sferze duchowej: chodzić do kościółka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYROBASKA82..
TE CWICZENIA TOMBAKA POMAGAJA NA SKOLIOZE BO KTOS PYTAL .I TO BARDZO POMAGAJĄ ..SA GŁOWNIE NA WADY KREGOSLUPA TYPU LORDOZA .KIFOZA I SKOLIOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYROBASKA82..
OPIS CWICZEN TOMBAKA DALAM .INNEGO W KIAZCE OPISU NIE ZNAJDZIESZ BO PRZEPISALAM TO WSZYSTKO Z KSIĄZKI I WIECEJ RZECZY TAM NIE MA RACZJE NA TEN TEMAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222222
a z której ksiazki to przepisałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222222
dzieki!zastanawiam sie która kupić na wszelkie bóle stawów,kregosłupa,może ktos cos ciekawego poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę duzo zmienic
w lutym zdejmuja mi aparat :) , po tym wybiele zabki chce miec plaski brzuszek , wybiore sie do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy i regulacje brwi (specjalnie zapuszczalam) jeszcze bardziej zadbam o wloski ktore zapuszczam wroce do koloru blond ( od czerwca nie rozjasniam a w pazdzierniku przefarbowalam sie gdyz chcialam zeby wlosy odpoczely) zrobie lipolize iniekcyjna podbrodka ( do tego smaruje sie kremem wyszczuplajacym do twazy i jakis maly efekt jest) bede cwiczyc miesnie lydek gdyz sa bardzo chude To chyba wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrys144
hej! a nie wyglądało to "strasznie" jak zapuszczałaś brwi?? bo ja też chciałabym zmienić kształt swoich brwi i ile zapuszczałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak.J
A JAK PORUSZAĆ SIE A\'LA RYBA. ? BO NIE WIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce duzo zmienic
nie wyglada to strasznie jest ok. Nadal sa zapuszczone bo po nowym roku ide do kosmetyczki :) szczerze to nie pamietam jak dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyrobaska82, klementynka > mam problem z rybka, bo gdy sie poloze sie plasko na plecach to podloza dotykaja mi lopatki i pupa, a pod czesc ledzwiowa moze sobie wsazic cala reke :( pewnie nie jestem jedyna, ale wiem ze w tym momencie to cwiczenie nie ma sensu, bo kregi nie dotykaja podlogi. myslicie ze mozna je wykonywac z nogami podciagnietymi do klatki piersiowej? (wtedy kregoslup caly przylega do podloza) co do postanowien noworocznych, zapomnialam o masazu kasi na wiekszy biust ;) od 1 stycznia regularnie do wakacji, moze beda efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta cala co ma 54 w udzie
A JAKI TO JEST TEN MASAŻ NA WIEKSZY BIUST ..JA TEZ CHCE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyrobaska82..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyrobaska82..
pisze naszybko bo zaraz sie klade wiec nie chce mi sie logować..\:) jeny mam identyczne odczucia co ty z tą rybką ..tak samo mowlam ostatnio chlopakowi bo cwiczyl ze mna to ze mam dziure miedzy plecami a tylkiem i nie umeim wcisnac tego w tej pozycji jaką opisuje tombak a moj facet na sile mnie wginal w tą podloge plecami i gówno z tego ..hehe stwierdzilam to samiutenko co ty ze podciagne nogi do klatki piersiowej bo wtedy sie wciskam ..i tak robie hehe wiec sie nie martw bo tak tez mozna bo wtedy jeszcze lepiej kręgi wchodzą .tak to czuje..ale mam te same watpliwosci co ty bo tez chce robic dokladnie.nie mam kurcze kogo sie spytac chyba ze samego tombaka. pozdrawiam i zycze milych snów. sorki za ewentualne błedy w pisowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec robie rybke z nogami podciagnietymi do klatki piersiowej. moze klementynka jeszcze tu zajrzy i powie nam czy tez ma taka dziure i jak to robila. jak jej sie prawie wyprostowal kregoslup to jestem w szoku, ja mam skolioze ok 20 stopni, ciekawe czy cos ruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje postanowienie to schudnąć a co się z tym wiąże zmiana całkowita w odżywianiu i dużo ćwiczen nie będe stosować drakońskich diet tylko wyeliminuje wszystkie świństwa z jadłospisu po pierwsze cukry i chemie wszelaką. chciała bym być jeszcze troszke spokojniejsza i bardziej cierpliwa z tym to jest problem bo nie wiem jak to zrobić o odchudzaniu wiem bardzo dużo a o rownowadze psychicznej mniej może wy macie jakieś sposoby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla kobiet
1. zmienić sposób odżywiania 2. patrz pkt 1 :) + ćwiczenia 3. pkt 1 i 2 mają wpłynąć na spadek wagi 4. masaż ciała, zakupiona specjana rękawica (uwolnić się od cellulitu) 5. nie obcinać włosy, tj. w końcu je zapuścić.. 6.delikatna opalenizna, nie spalona na lampach turbo.. 7. kremy z wyższej półki - już zakupione 8. pić dużo wody 9. zmienić pracę 10. obronić się to chyba na tyle :) o efektach powiadomie za 5 m-cy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghg
a moje w koncu myc włosy co tydzien a nie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodadziewczyna2021
Moje postanowienie na nowy rok: - czesciej sie uśmiechac i śmiać - wyleczyc sie z tradziku hormonalnego( dopiero 2 miesiac zaczynam :( ) - robic codziennie gimnastyke i troche tanczyc - wiecej jeszcze jesc warzy i owoców oraz zaliczyc obydwie sesje i tym samym drugi rok studiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejkk
odbic faceta kolezance hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość volontariuszka
nie będę wyciskać ropnych krost. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to akurat ściśle nie dotyczy urody, ale w końcu muszę się więcej uczyć węgierskiego :) a co do zdrowia, zieloną herbatę piję hektolitrami, i nie zamierzam przestać. ruchu też mi nie brak, myślę tylko o regularnym robieniu brzuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×