Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kim dla was jest

Kim dla faceta jest kochanka ???

Polecane posty

Gość kim dla was jest

przyjaciółką, z która mozna miło spędzić czas zabawką ozdobą dodatkiem materacem workiem na.... kimś wyjątkowym panowie wypowiedzcie sie kim dla was jest wasza kochanka, jaki macie do niej stosunek, czy je szanujecie, czy obchodzi was to ze ma jakies problemy, staracie sie pomóc czy traktujecie jak naiwna i darmowy sex???a moze to cos zupełnie innego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim dla was jest
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez tu siedza sami
wolni faceci ewentualnie w zwiazkach .. takich z kochankami nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim dla was jest
ja nikogo nie obrazam wiec daruj sobie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajka
swietny topik, nie zrazaj sie tymi niemilymi uwagami. zatem czekamy na slowa mezczyzn. ja jestem kobieta, wiec poczytam uwaznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim dla was jest
chyba zaden tak szczerze nie napisze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim dla was jest
wiedziałam, ze nawet na forum nikt sie tak na serio nie przyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myslę
a aj mysle ze jak fecet ma kochanke to w ten sposob sie dowartościowuje takie podbudowanie swojego ego!! tylko ze zaden sie nie przyzna ktos mysli podobnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem krótko i już
Nie chcę nikogo obrażać, ale Ci panowie tutaj to taki średni materiał do badań. Prawiczki, albo samotni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeee
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim dla was jest
takie sprawdzenie ze innej tez moze zawrócic w głowie moze zonka niezle mu daje popalic i jak ma kochanke, której wciska kit to moze sobie wreszcie porządzic troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim dla was jest
no ok ale kim ona dla niego jest w takim razie ??? rzeczą ??? zabawką?? no niech jakis odwarzny facet napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panów brak, to może ja sie wypowiem tak ponadprogramowo ;). A więc jak na moje kobiece oko: - opcja z przyjaciółką odpada, bo przyjaźń i seks nie idą w parze. Oczywiście gro kochanek sie oburzy, co jest zrozumiałe, jednak prawda jest taka, że gdyby seksu nie było, \"przyjaciókowanie\" kochanki mogłyby sobie włożyć głęboko ... do kieszeni - zabawką: w większości przypadków na pewno tak jest - ozdobą: na logike rzecz biorąc, romans zazwyczaj się ukrywa, więc najczęściej facet nie ma sie gdzie chwalić swoją zdobyczą, wręcz przeciwnie - musi ją skrzętnie ukrywć - dodatkiem: opcja zblizona do \"zabawki\" - materacem i workiem na ... (jak dla mnie to są synonimy): jak najbardziej kochanka te role spełnia, zawsze (taka jest prawda) - kimś wyjątkowym: pewnie się zdarza, ale nieczęsto oczywiście każdy przypadek jest inny, ale generalizując, ja tak to widzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim dla was jest
z tą ozdoba chodziło mi o to, ze wybiera sie na kochanke te albo ładne albo młode...to ozdoba dla jego oczu.....chociaz moze gdy mają okazje gdzies wyjsc razem ( bo np inne miasto) to dla niego taka ładna kobieta to ozdoba do pozazdroszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semiradess
A czemu nie ozdobą? Przecież faceci pojawiają się ze swoimi kochankami tu i ówdzie, zabierają je na kolacje, wakacje etc. oczywiście jak najdalej miejsca swego zamieszkania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim dla was jest
i nie chodzi mi o przypadki kiedy facet zostawia zone dla kochanki bo ja kocha itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem krótko i już
Tu zdania facetów nie uświadczysz, ale mnóstwo plujących żon na słowo KOCHANKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez tu siedza sami
a aj mysle ze jak fecet ma kochanke to w ten sposob sie dowartościowuje takie podbudowanie swojego ego!! tylko ze zaden sie nie przyzna to na pewno- zwl ze w wiekszosci kochanka jest atrakcyjniejsza niz zona - albo ma cos zego zona nie ma ;) z klaudka nie zgodze sie w jednym punkcie - moze byc / i raczej jest przyjaciolka- a wiesz dlaczego ? bo facet nie "przyjazni sie " z kobieta ktora nie jest dla niego atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem krótko i już ----> ależ skąd te nerwy???? ;) Nie pluję na kochanki, ja tylko stwierdzam fakty. Moje argumenty to czysta logika. A jesli chodzi o facetów - akurat nigdy mnie żaden facet nie zostawił dla innej kobiety, tym bardziej dla kochanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim dla was jest
jeśli mówimy juz o przyjazni faceta i kochanki....mamy przyjazn, mamy sex no to troche juz jak związek.... zresztą z drugiej strony gdyby tego sexu nie było to czy byłaby ta przyjazn??? w ogóle jakies rozmowy??zainteresowanie??? czy moze jest to na zasadzie wymiany handlowej...ja tobie d... a ty mi pomoc psychiczą, rozmowy moze jakies wsparcie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam taką zabaweczką............Czułam,że jest to ktos wyjatkowy. Zapewniał o swojej miłości. NIE WIERZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żona jest najwazniejsza.............może to dobrze..................wracają do żon...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jestem ciekawa dlaczego mężczyzna zapewnia o uczuciu, choć nie musi, zwodzi kochankę, a potem nagle urywa wszystko? Myślę,że oni są tchórzami. Boją się rewolucji w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim dla was jest
a co wtedy dzieje sie z kochanką??? moze co dzieje sie z jej psychiką? czy to ma w ogóle na nie jakis wpływ??? nie mówie tu o takich co rozbijaja swiadomie rodzine albo kogos same zdradzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim dla was jest
moze po prostu tak im najwygodniej.....kochanka ma fajne ciałko, mozna sie pobawic a zonka ugotuje i posprzata i moze tez da od czasu do czasu....zyc nie umierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez tu siedza sami ---> oczywiście, że faceci uwielbiają się przyjaźnić z atrakcyjnymi kobietami, nie twierdzę że nie. A dlaczego? Bo od przyjaźni do seksu jeden krok. W przyjaźni jest bliskość, zaufanie itp. Zazwyczaj w takim układzie kobieta pozwala się mężczyźnie do siebie zbiliżyć nieco bardziej, a granica jak wiadomo jest śliska. Przyjaźnie damsko - męskie kończą sie bardzo często wówczas, gdy pojawia się uczucie, pożądanie, seks ... A często sie pojawia. Takie rzeczy trudno jest ze sobą pogodzić Dla uściślenia - nie twierdzę, że kochanka nie może być w żaden sposób przyjaciółką, z którą nie można pogadać, powygłupiac się itp. Owszem, może być, ale ta rola jest duzo dalej niz np. rola "worka na...", czy "materaca"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×