Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dziewczyna_Szamana

Dietka 500-600 kcal

Polecane posty

Gość blue_bear
hej jak tam dietka?chyba nie za bradzo bo nikt nic nie pisze o sukcesach,,bo o porazkach nikt nie chc e mowic :) no wlasnie,,,, jak sie trzymacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi idZie caliiem niezle nie narzekam ale tak glupiuo pisac sama do siebie przeciez:/ tylko blue_bera zajrzy a poza tym chyba wszystkie sie poddaly chociaz mam nadziej ze nie i ze sie trzymacie busski:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jutra zaczytnam cwiczenia taki mialam zamiar jesli troche schudne zaczne cwiczyc na razie schudlam 4 kilo pewnie gdyby to byla moja pierwsza dietka byloby wiecej no ale coz i tak jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no dziewczyny nie odpuszczajcie jak sie nie udalo to trudno zacznijcie jeszcze raz przeciez tak nie mozna, najgorzej sie zalamac i pojsc nawpierdzielac sie wszystkiego co jest pod reka bez przesady, przeciez nie chcecie wygladac tak jak teraz do konca zycia przynajmniej ja nie chce. Trzymajcie sie naprawde trzymam kciuki niech sie ktoras odezwie bedzie dobrze jesli tylko bedziemy tego bardzo chcialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem tak jak zalozylam ale juz tu nie zagladam bo po co, w weekendy czesto zdarza mi sie odstapic od diety mam slaba wole ale i tak jestem zadowolona z wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka324234
Nie wyobrazasz sobie jaka to pozniej jest katorga...jakie sa tego skutki..wez lepiej poswiec troche czasu na sport..wszyscy traktuja cie jkak dziwologa, tracisz polowe wlosow..nie masz okresuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×