Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość lover14564

Pończochy

Polecane posty

Gość gość
nosze wyłącznie pończochy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kocham kobiety w pończochach i rajstopach. Nogi wyglądają bosko, sam dźwięk, gdy dotykam delikatnie ręką, placami. Gdy liże kobiecie stopę, czy nogę w nylonie ma zupełnie inny smak, o wiele lepszy ;) I zapach stópki w takim ubraniu po całym dniu spędzonym do tego w eleganckiej szpilce.... Coś smerfastycznego :D :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chetnie popisze z kobieta ktora nosi ponczochy, zapraszam grzesiek.900@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie ma kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam kobiety w pończochach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej beatko chetnie bym cie zobaczyl w ponczochach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.03.2013 o 08:35, Gość może by tak ... napisał:

Widzę różne wypowiedzi na temat pończoch.Sam jestem ich wielbicielem i nigdy dość patrzenia na nie,gdy moja ma je na nogach 🙂 Poza tym pończocha nie zsunie się i nie odepnie (nylonowa) gdy jest noszona do odpowiedniego pasa.Mojej kobiecie nie zdarzyło się nigdy by się wypięła z żabki.Moja kobieta zakochała się na Amen w nylonach i pomimo różnych innych woli nylonowe do pasa.Niekiedy pozwala 🙂 mi zapiąć żabkę 🙂

Bardzo chętnie  bym się spotkał z twoją kobietą na ostry mocny seks i żeby w czasie tego seksu ze mną mniała na sobie nylonowe pończochy przypiete do pasa do pończoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.03.2013 o 08:35, Gość może by tak ... napisał:

Widzę różne wypowiedzi na temat pończoch.Sam jestem ich wielbicielem i nigdy dość patrzenia na nie,gdy moja ma je na nogach 🙂 Poza tym pończocha nie zsunie się i nie odepnie (nylonowa) gdy jest noszona do odpowiedniego pasa.Mojej kobiecie nie zdarzyło się nigdy by się wypięła z żabki.Moja kobieta zakochała się na Amen w nylonach i pomimo różnych innych woli nylonowe do pasa.Niekiedy pozwala 🙂 mi zapiąć żabkę 🙂

Bardzo chętnie bym się spotkał z twoją kobietą na ostry mocny seks no i żeby w czasie tego seksu ze mną mniala na sobie nylonowe pończochy przypinane do pasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię rajstopy al'a pończochy.Takie bodystocking jak rajstopy.Ponczochy też noszę,ale wolę teraz te bodystocking.. 

Edytowano przez Greatpetla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Greatpetla napisał:

Ja lubię rajstopy al'a pończochy.Takie bodystocking jak rajstopy.Ponczochy też noszę,ale wolę teraz te bodystocking.. 

do seksu najlepsze jednak pończochy, chociaż bodystocking też czasami podniecają ...

ta dziurka w kroku jest zawsze fascynująca ...

http://x.imagefapusercontent.com/u/zbima/7318163/128351490/fd17.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ddt60 napisał:

do seksu najlepsze jednak pończochy, chociaż bodystocking też czasami podniecają ...

ta dziurka w kroku jest zawsze fascynująca ..

Hmm..Taa😄Wy mężczyzni ubóstwiacie ją. 

Ja mam takie krótkie i długie komplety. Zależy od nastroju i od chwili, kiedy co wkładam na siebie. 😎 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Greatpetla napisał:

Ja lubię rajstopy al'a pończochy.Takie bodystocking jak rajstopy.Ponczochy też noszę,ale wolę teraz te bodystocking.. 

Cześć Witaj jakie lubisz nosisz pończochy samonośne czy przypinane do pasa a co to jest są te bodystocking ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Greatpetla napisał:

Hmm..Taa😄Wy mężczyzni ubóstwiacie ją. 

Ja mam takie krótkie i długie komplety. Zależy od nastroju i od chwili, kiedy co wkładam na siebie. 😎 

jeśli jednak mam wybierać to zamiast bodystocking wolę pończochy, pas i jakąś erotyczną bieliznę. Wówczas wszystko zdejmuję pozostawiając do seksu czasami tylko pas i pończochy albo same pończochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Zbigniew Oryl napisał:

Cześć Witaj jakie lubisz nosisz pończochy samonośne czy przypinane do pasa a co to jest są te bodystocking ?

Różne noszę. Te bodystocking to takie rajstopy podobne do pończoch od razu z pasem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ddt60 napisał:

jeśli jednak mam wybierać to zamiast bodystocking wolę pończochy, pas i jakąś erotyczną bieliznę. Wówczas wszystko zdejmuję pozostawiając do seksu czasami tylko pas i pończochy albo same pończochy

👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×