Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość lover14564

Pończochy

Polecane posty

Gość lover14564

Jak kobiety odnoszą się do nich. Lubicie je czy raczej wolicie rajstopy. np. moja dziewczyna ich nie lubi mimo , że mi się bardzo podobają... Jeśli lubicie to jakie?? Wypowiadajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadnych rajstop, tylko pończochy samonośne, no chyba, że mróz przyciśnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 87
No dalej dalej odpowiadajecie no i np. meaaa jakie kolory najbardziej lubisz nosić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nosze wylacznie ponczochy
i glownie czarne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarne lub brązowe, tudzież beżowe mam też jedne czarne bez ściągacza podpinane do pasa, ale to tylko na specjalne okazje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara baba się wypowie
Od pończoch na pasku się dostaje żylaków, więc Nein Danke, poza tym zimno mi w nich w cztery litery....Jak już mam nosic stringi i marznąc to już wolę nosic rajstopy....albo jedno albo drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara baba się wypowie
czasami wkładam pończochy ale tylko w domu i tylko "na akcję" ale i tak wkurzają mnie te paski albo silikony, które je podtrzymują....fatalne uczucie jak coś tak przykleja się do skóry uda jak guma do żucia i ciągnie.....fuj....źle się w tym czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara baba się wypowie
faceci to gażeciarze, lubią swoje kobiety widziec we wszystkim co meganiewygodne: staniki z wycięciami na brodawki, majtki bez kroku, pończochy samonośne albo na pasku, stringi, które włażą w tyłek i lateksy które śmierdzą jak opony i kleją się paskudnie do ciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam pończoszki ;) czarne i beż na co dzień a białe i czerwone na specjalne okazje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lover14564
"specjalne okazje" czyli nie mają waloru czysto praktycznego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara baba się wypowie
rany nikt mi nie wmówi że pończochy są wygodne...bo nie są te na pasku są przypinane na klamry i trudno czu sie swobodnie jeśli cały czas ma się świadomośc że pończocha może opaśc w najmniej odpowiednim momencie.... może i pończocha na nodze jest seksowna, ale gdy opada i wisi sflaczała na kostce to juz seksownie nie wygląda.... mając na sobie rajstopy wiem że mogę się w nich swobodnie poruszac, nie opadną i nie skompromiotują mnie gdy sie tego nie spodziewam, czuję się w nich swobodnie i przez to czuję i zachowuję się pewniej niż gdy tkwię wbita w pończochy, których nie lubię, dodatkowo rajstopy spłaszczają brzuch i podnoszą tyłeczek, pończochy tego nie robią Byłam kiedyś na jakiejś rozmowie kwalifikacyjnej i przepytywała mnie jakaś kobieta z działu HR, kostium, okularki, groźna mina, koczek....pełen profesjonalizm, piękny skórzany notes i inne gadżety, Frenche na paznokciach prosto od kosmetyczki.... i wszystko super gdyby nie to że spódnica jej się poddarła i zobaczyłam że ma pończochy na pasku....wydało mi się to tak pretensjonalne, że aż miałam jej ochotę zwrócic uwagę by poprawiła spódnicę.....ona jednak była zbyt zajęta wywieraniem na mnie "odpowiedniego wrażenia"....cały czar jej profesjonalizmu i opanowania prysł gdy ujrzałam jej pończochy.....wydała mi się przerysowana i śmieszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara baba każdy nosi to co lubi ...ja się w nich dobrze czuję i nie myślę o tym czy opadną czy nie bo mi nie opadają a i jeszcze nie muszę spłaszczać brzuszka ani podnosić tyłeczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara baba się wypowie
Po prostu uważam, że jeśli kobieta nosi pończochy na codzień to facetowi to się znudzi bo wtedy to nie jest atrakcja. Jak zobaczy swoją kobietę raz po raz w pończohach to potrafi to docenic i się tym widokiem napawac. Moja babka mawiała: "facetowi należy pokazywac tylko pół dupy" Chodzi nie tylko o strój ale też pewną tajemniczośc, facet nie musi wiedziec o nas wszystkiego, bo właśnie to czego nie wie i nie widzi wzbudza jego ciekawosc. Kazdy facet przyzna że zupełnie naga kobieta jest o wiele mniej seksowana od tej częściowo rozebranej czy ubranej.... Gdybym codziennie męża po powrocie z pracy witała przebrana w lateksową mini, gorset, pończochy na pasku i wysokie kozaki szybko by do tego przywykł i nie zwracał na to uwagi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię pończoch
te samonośne opadają,trzeba do nich spódnicy do kolan a i tak jak się siądzie to widać,te a pasie są arcy niewygodne natomiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupie
pindy się wypowiadają :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie cierpie rajstop!Wystaja ze spodni i swedzi mnie w nich skora. Poncziochy nigdy mi jeszcze nie opadly i nic mnie nie uwiera. Bezowe na codzien a czarne kabaretki na specjalne okazje.Mojemu mezowi sie nic nie znudzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosnik
a ja lubie rajstopy,i jeszcze mini spodniczki ktore porzyczy mi zona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba macie grubaśne
giry że wam pończochy nie opadają!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że pończoszki są o wiele praktyczniejsze i seksowniejsze, niż rajstopy (sięgajace czasem pod biust lub wystające spod spódniczki, spodni). Kto twierdzi inaczej nich się leczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellafonte_pl
Pończochy od zawsze kojarzą się z byciem seksowną. Podkreślają kobiecość, dodają pewności siebie. Poza tym są znacznie wygodniejsze aniżeli rajstopy. Można je bardzo szybko zdjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze przyznac sie ,że ostatnio polubiłam tradycyjne na szerokim pasie . silikony zawsze mi sie jakoś zwijały :( , te na pasku są ok , i mniej sie odznaczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może by tak ...
Widzę różne wypowiedzi na temat pończoch.Sam jestem ich wielbicielem i nigdy dość patrzenia na nie,gdy moja ma je na nogach :) Poza tym pończocha nie zsunie się i nie odepnie (nylonowa) gdy jest noszona do odpowiedniego pasa.Mojej kobiecie nie zdarzyło się nigdy by się wypięła z żabki.Moja kobieta zakochała się na Amen w nylonach i pomimo różnych innych woli nylonowe do pasa.Niekiedy pozwala :) mi zapiąć żabkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamm..
Nudny jesteś zboku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby kobietom było wygodnie chodzić w pończochach, to nie wymyślono by rajstop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pończochy są bardziej eleganckie, praktyczne i sexy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×