Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość open

czy naprawde suszarka niszczy wlosy?pozwolic im naturalnie samym schnac?

Polecane posty

Gość open

bo tak sobie mysle czy faktycznie to nie jest przesadzone ze suszarka je niszczy.prostownica napewno ale suszarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niszczy.... bynajmniej mi. Ale ja myje włosy codziennie i tylko w weekendy pozwalam włosom schnąć samym. Moja siostra myje co 3, 2 dni, suszy a włosy ma zdrowe, gęste itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkodzi suszarka ale ja no nie mam wyjscia,bo jesli gdzies wychodze to musze jej uzywac bo na naturalne wyschniecie moich wlosow musialbym czekac ok godziny...mam wlsoy bardzo geste ,do polowy plecow wiec suszarka to dla mnie koniecznosc,jedyna jej wada to ze wysusza wlosy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy jakie włosy ;) ja mam genetycznie mocne, grube i zdrowe włosy i nie niszy mi ich ani comiesięczne farbowanie, ani suszenie suszarką ani prostowanie co drugi dzień od 4 lat z hakiem :P jak idę do fryzjerów i mówię co z nimi robię to i tak nikt nie wierzy bo podobno moje włosy to okaz zdrowia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suszarka niszczy włosy- poddaje je działaniu wysokiej temperatury (tak jak prostownica właśnie) ...nie wiem jak to jest z zimnym strumieniem powietrza, ale pewno też jakoś niekorzystnie wpływa na strukturę włosa tak samo słońce- niezdrowo jest suszyc sobie w lecie włosy \'w słońcu\' agula- też mam gęste, grube włosy...i też susze... ale nie jest to zdrowe- włosy stają się bardziej łamliwe... jeśli nie widac tego teraz, to pewno w końcu \'nas\' też to dosięgnie włókna kolagenowe są wytrzymałe, ale nie niezniszczalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość open
bo wlasnie sie zastanawiam czy na jakis czas z suszarki nie zrezygnowac,bo odkad prostownice odstawilam jest lepiej wiec moze i jak suszarke tez to wloski beda jeszcze ladniejsze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyk bzyk
a ja susze i prostuję co 2 dni włosy i pomimo tego mam ładne i niezniszczone :) no moze trochę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyt częste suszenie i zbyt bliskie przystawianie suszarki do włosów na pewno niekorzystanie wpływa na łuski włosów, niszcząc je. Można czasowo zrezygnować z suszenia włosów suszarką na rzecz ich naturalnego wysychania, ale też warto je wzmocnić odpowiednimi kosmetykami do włosów, by przyspieszyć ich regenerację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od zawsze uzywam suszarki i nie zauważyłam żeby cos złego się działo z moimi włosami 🙂 grunt to wybrać odpowiednie urządzenie, ja mam suszarkę Babyliss z jonizacją, fajnie sie sprawdza, czesto jej używam do stylizacji włosów i nie ma efektu puchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochana do dietetyka po odpowiednia dla siebie diete. Widocznie nie jest dobra. Twoj organizm zabiera wszustko co potrzebuje wpierw a pozniej idzie do skory paznokci I wlosow. Kosmetyki etc to jak supplement diety- dodatek a nie lekarstwo sam nic nie zdziala.

Dodatkowo warto zainwestowac w dobra szczotke I czesto je czesac by poprzez masaz pobudzac cebulki wlosa a na sam koniec dbaj o wlosy nie nakladajac na nie tanich produktow jak szampon I odzywka z silkonem etc ( wiekszosc drogeryjnych ) tylko w jakies naturalne I olejki. I zobaczysz nowe wlosy:)

Z zabiegów rzeczywiście poprawiających stan włosów polecam laminowanie

https://estetico.pl/laminowanie-wlosow

Na stronie jest opisane jak wyglada zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja staram sie myć tak, aby były suche jak bede wychodzić. Z mokrymi tez nie śpię już włosami i zdecydowanie widzę poprawę w kondycji włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mozna NIE suszyc włosów, bo nadmierna wilgoć tez im szkodzi. Najlepiej stosować chłodne powietrze jesli Twoja suszarka ma opcję chłodnego nawiewu,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z powyżsyzmi - suszarka jest ok o ile ustawiasz ją na zimny nawiew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×