Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elektryczna czarownica

przodujace lozysko, krwawienie, czy ktos cos doradzi

Polecane posty

jestem w 19tc, przedwczoraj troszke krwawilam, pojechalam z mezem do szpitala, tam stwierdzili, ze lozysko jest za nisko osadzone, do tego pepowina z pecherzem sa kolo szyjki macicy a powinny byc u gory, stad to krwawienie, lekarka zaczela mnie badac \"od srodka\", troche bolalo bo wziela jakies dwa zimne metale :/ i rozciagnela wszystko by sprawdzic rozwarcie, potem wyciagnela na chwile ten metal, byl caly we krwi, myslalam, ze sie poplacze, zrobilam sie cala mokra, potem zawowala jakas pielegniarke, wsadzila znow ten metal, tamta czymala a ona wdadzila wate do srodka i wyciagala cala w krwi... nie wiem co ona chciala tym sprawdzic, sama nie wiedziala skad to krwawienie, wystraszylam sie, zostawila mnie na noc w szpitalu, powiedziala ze mam caly czas lezec, zadnej pracy, tylko po malu wszysko, bo to jest niebezpieczne dla dziecka, wiec od dzisiaj nie pracuje, dla synka wszystko, ale nie wiem co mi wolno czego nie, czy moge umyc np podloge? czy moge sie normlanie schylac, mieszkam na 3pietrze, czy moge chodzic po schodach? czy moge kochac sie z mezem czy lepiej odpuscic? wizyte u swojego ginekologa mam 17stycznia. Chcialabym sie poradzic doswiadczonych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja również miałam przodujące łożysko, które przesunęło się na przednią ściankę ok 30 tyg. Ja dowiedziałam się o tym będąc w 14 tyg. od razu zakaz seksu, wysiłku, kucania, podnoszenia ciężkch rzeczy z podłogi i ogólnie dźwigania.Mieszkałam na 4 piętrze więc chodziłam normalnie po schodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, ze masz lezec oznacza, ze masz lezec bezwzglednie, tzn wstajesz tylko wo WC albo nawet i to ograniczyc. zero wychodzenia z domu...sytuacj amoz esie poprawi bo an poczatku ciazy lozysko jest nizej niz pod konie cciazy, co nie zmienia faktu z emusisz byc mega ostrozna.acha i zero sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probuje sie dostosowac, nie seks jest u mnie problemem, tylko maz duzo pracuje, wiec obiad musze zrobic, posprzatac tez musze, ale robie po malu, skonsultuje sie jeszcze z lekarzem, ponoc ok 30tyg moze sie podniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co ze pracuje, Tobie nie wolno wstawac, wiec lez, a maz niech sie wykaze. Trudno sa takei sytuacje w zyciu ze musi stanac na wysokosci zadania, dal dobra maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×