Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baltic seee

Dlaczego wam podoba się typ faceta, jaki naturalnie raczej nie występuje w kraju

Polecane posty

Gość pierdoły piszesz i tyle koleś
w polsce nie ma co sie oszukiwać jest już ogromna ilość arabów,chińczyków a nawet murzynów więc nie dziw sie jak za jakiś czas będzie ich coraz więcej i więcej i więcej :o co do wypowiedzi autora to masz rację ale dziś Słowianie to najbardziej zmieszana genetyczne nacja na świecie więc uroda typu brunet z ciemnymi oczami i średnio jasna karnacją jest też słowiańska ;) wysoki blondyni z niebieskimi oczami to uroda germańska i skandynawska (aryjska). pradawni Słowianie byli też blondynami ale ta nacja z czasem została mocno wymieszna z południowymi czyli śrudziemnomorskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uba hubba 22
żE NIBY TAKI TYP LATINO LOVER JEST LEPSZY OD UROCZYCH BLONDASKóW I SZATYNóW ??? BZYYYYDUURY PO STOKROć! ODKąD PAMIęTAM MIAłAM I MAM SłABOść DO SłOWIAńSKIEGO TYPU URODY U MężCZYZNY, I TO NIE NA ZASADZIE PRZECIWIEńSTWA, żE JA NIBY JESTEM POłUDNIOWY (TZN. WłOSY MAM CZEKOLADOWE, RESZTA TYPOWA DLA NASZEGO KLIMATU). JESZCZE JAK TAKI BLONDASEK/SZATYN NOSI OKULARY, TO JUż PóJDę ZA NIM NA KONIEC śWIATA:p. CIEMNOWłOSI, Są WSZYSCY IDENTYCZNI:o JAK CIEMNE WłOSY I KARNACJA TO JUż NA PEWNO I CIEMNE OCZY, ZERO RóżNORODNOśCI. BLONDYNEK MOżE MIEć JASNą, śREDNIą KARNACJE, RóżNE KOLORY OCZąT ITP. MNIAMI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam nie lubię blondynów - traumatyczne przeżycia? w każdym razie wolę tych ciemnych "kochaj chłopców, ale ładnych nie blondynów, ale czarnych, bo blondyni bałamucą - pokochają i porzucą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ich wybór z kim chcą się wiązać. Nie przeszkadza im, że ich wybranek często nie ma nawet podstawówki (a w polsce szukały tylko super wykształconych) ale nie nam to oceniac. Ci którzy sa w Londynie przeważnie widza jak takie związki sie kończą, co z tymi kobietami sie dzieje po slubie - po prostu staczają się, gaśnie ich blask , starzeją się szybko, cierpią płaczą po nocach. Większość tych kobiet kiedyś doceni polskich chłopaków , tylko już będzie na to za późno. Ich zycie, ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrrrrrrrrr
MI osobiście od zawsze podobali się faceci z południowym typem urodu, może dla tego, że sama taki reprezentuje, ale gdy się zakochałam po raz pierwszy to w typową słowiańskim chłopaku : blondyn, niebieskie oczy i średni wzrost. Chodż zawsze podobali mi się zupełnie inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×