Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baltic seee

Dlaczego wam podoba się typ faceta, jaki naturalnie raczej nie występuje w kraju

Polecane posty

Gość baltic seee

bo brunet z ciemnymi oczami i ciemną karnacją nie jest typew słowiańskiej urody..... Faceci jakoś nie wybrzydzają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
to jak to że żubr występuje w puszczy. żbik już się nikomu nie podoba. ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfff
nad morzem na pewno tacy o ciemnej karnacji nie występują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttj...
przesadzasz z tym uwielbieniem dla takiego typu urody:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M forever
Ja uwielbiam blondynow z oczami koloru tygrysiego i to jeszcze najlepiej jak ma dluzsze wlosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michelina
Ja uwielbiam poludniowy typ urody: ciemne wlosy, brazowe oczy, sexy poludniowy zarost...I dlatego wlasnie mieszkam za granica a nie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoiesiresoikrs
A dlaczego ma sie nam podobac typ urody, ktory w naszym kraju jest pospolity? To juz wlasnego gustu nie mozna miec? Zazdroscicie panowie poludniowcom, ze pociagaja kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoiesiresoikrs
Faceci wybrzydzaja, nawet bardziej niz kobiety. Niejeden tu byl taki, co by tylko krytykowal. A ile zalozono tematow typu: moja dziewczyna przytyla/zmienila fryzure na gorsza/poznalem jej ladniejsza kolezanke, wiec juz jej nie kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumun z Bułgarii
ja tam jestem ciemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M forever
Slucham CIE???Jarek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhg4r
bo kobiety leca na zapladniaczy. Ludzie z polnocy maja niski temperament , a Polki lubia kopulowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsi sa tacy co pala sie na solce, udaja wlasnie taki typ poludniowy i mysla ze sa piekni hahah :D bk Wy nie wybrzydzacie bo nie macie powodu.Wiadomo ze w Polsce sa piekne dziewczyny :P wedlug mnie najlepsi sa tacy z ciemnymi wlosami i niebieskimi oczami (ewentualnie zielone) ymm super i jeszcze takie sexi since pod oczami to juz w ogole wymiekam acha i bez solary oczywiscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoiesiresoikrs
Masz jakies kompleksy Jarek? Taki "ciapaty" laske ci sprzed nosa sprzatnal. co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hoiesiresoikrs - nie sprzątnął, ale niestety mieszkam za granicą i widzę jak zachowują się Polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michelina
Ja tez mieszkam za granica i widze coraz wiecej zwiazkow ona Polka, on cudzoziemiec. I sa to powazne zwiazki a nie jakies przelotne znajomosci. Bylam juz na dwoch mieszanych slubach wiec jak widac Polki sa doceniane:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoiesiresoikrs
A wiesz, ze ich zycie to ich sprawa? Niech sie zadaja z kim chca, caly swiat chcesz zbawiac? Nie wiedziales, ze kobiety lubia to co odmienne? Typowy Polak za granica to wasacz-alkoholik w wyciagnietych dresach, takich w kraju mamy na peczki wiec coz sie dziwic biednym dziewczynom ze szukaja czegos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoiesiresoikrs
Poza tym, wybacz, ale nie kazda kobieta ktora wiaze sie z czarnym czy arabem to zaraz dziwka. Zakochanie nie jest racjonalne i nikt nie jest w stanie przyjac zalozenia, ze od dzis bedzie sie zakochiwac tylko w niebieskookich blondynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam meza obcokrajowca i widze ze coraz wiecej zwiazkow ktore sa za granica sa wlasnie miedzy Polkami i cudzoziemcami. I to nieprawda ze o Polkach zle sie mowi. Raczej zle sie mowi o facetach Polakach bo pija i sa strasznie zaniedbani. A ja znam z przynajmniej trzy malzenstwa miedzy polka a cudzoziemcem. A skoro taki cudzoziemiec godzi sie na slub z Polka to raczej nie chodzi mu tylko o sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hoiesiresoikrs - co do obrazu Polaka za granicą to niestety przyznam Ci rację :( dlatego trzymam się z dala od "skupisk polonii" A co do miłości Polki i Araba to chyba wiesz jak przeważnie się to kończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M forever
ok.tez mieszkam za granica i powiem wam,ze rzygac mi sie chce jak widze Polki z tymi popaprancami!!Oni nie maja zadnego szacunku dla kobiet i od samego poczatku wiadomo,ze taka europejska dziewczyna nie bedzie miala z nimi zycia a pomimo tego sie w ta pcha!!!I co,nalezy tylko stwierdzic,ze z wlasnej glupoty bo dobrowolnie godzic sie na ponizanie to raczej nie nalezy do madrych decyzji.I czasem wstyd sie przyznac ,ze sama jestem Polka bo jestesmy odbierane jako latwe i puszczalskie.A faceci najlepsi,to mimo wszystko Polacy,bo maja nasza mentalnosc i kulture i jezeli inne twierdza,ze sa do nieczego,to widocznie zle trafily.Ja preferuje naszych chlopakow!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
woli to woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondzio miodzio
popatrzcie na Skandynawów i wezcie przykład ;) zresztą nadal wiele polek woli wysokich blondynów od niskich i ciemnych brunetów wiec nie ma co narzekać tylko szukać kogoś z swojego "gatiuńkuu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoiesiresoikrs
Tak to jest, ze jak czlowiek sie zauroczy to mu sie wydaje, ze umie zmienic partnera na lepsze, ze moze jakos sie ulozy, nie bedzie tak zle... Moze to naiwnosc, ale z drugiej strony nikt inny nie ponosi szkody, tylko wlasnie owe naiwne... Niestety przemawianie do rozumu nic w takich przypadkach nie daje. Niektorzy musza sie sparzyc zeby zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam brązowe włosy,piwne oczy,bardzo jasną cerę,173 cm wzrostu,70 kg wagi i nie mam kompleksów bo jak na faceta to w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×