Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michela york

jak wspominacie swoj pierwszy raz?

Polecane posty

Gość michela york

Ile lat mieliscie, w jakich okilicznosciach ecc? I czy dalej jestescie razem lub ewentualnie macie wciaz ze soba jakis kontakt? Piszczie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 lat z hakiem dom koleżanki - Sylwester jesteśmy razem ponad 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 lat dom mojego chłopaka razem już 8,5 roku małżeństwo od 2,5 git :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacerujaca po miescie
wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacerujaca po miescie
czemu strasznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecałe 20 lat, u mnie w domku w Sylwestra :-) To był pierwszy raz dla nas obojga, ale wspominamy go miło ;-) Ogółem było dosyć śmiesznie - zmarnowaliśmy 2 gumki zanim udało się nam jedną w końcu prawidłowo założyć :P Jesteśmy ze sobą dopiero 1,5 roku... W porównaniu do innych wypowiadających się, to króciutko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli idzie o jakość to było tak sobie tzn nie bolało, nie było krwi ale też przyjemności żadnej :D przyjemność pojawiła sie później :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malka88
17 lat u mnie w domu nie jestesmy ze sobą,nie utrzymujemy kontaktu strasznie załuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam prawie 18 lat on 21 od tej pory 13 lat razem :) byl to nasz wspolny pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bolało i to bardzo, się poryczałam. na szczęście on doświadczony opanował sytuację. oczekiwałam morza krwi, nie było ani kropelki :P przyjemność pojawiła się trochę później. pierwszy orgazm podczas penetracji po pół roku :D się rozpisałam aha stuknęło mi 4000 \\/ \\/ \\/ stawiam kolejkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfder
24 lat - prawiczek . Nie ma co wsponiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errr
jeszcze nie wiem :( :o 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grggegeeeee
Było potwornie zabawnie, a wiek 17lat :) Pierwsza miłośc, pierwszy powazny związek i pierwszy seks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w domu po jego przysiedze w wojsku mrrr...zima,snieg za oknem ale co do jakiejs ekstazy to trzeba bylo poczekac,przyszła duzo pozniej jak napisala moja poprzedniczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaa gratuluję 4000 :classic_cool: :D kurcze to ja chyba szczęściara jestem bo nic a nic nie bolało a pierwszy orgazm pochwowy miałam po ok 2 tygodniach i mam je do dzisiaj przy każdym stosunku :D :D no chyba że napruta w 4 dupy jestem to mam problem tzn potrzebuję dużo więcej czasu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam prawie 18 lat on 21 od tej pory 13 lat razem :) byl to nasz wspolny pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiąc przed 16tymi urodzinami, u niego w domu ... lato ... okazalo sie potem ze ma dziewczyne :O Przez 2 lata nei bylo kontaktu .... teraz jesteśmy razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po pijaku to trochę trwa, ale facet po pijaku też więcej czasu potrzebuje więc się zgrywamy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bolalo troche glownie przez to ze bylam strasznie spieta. Krwi nie bylo wogole. Dzien po naszym pierwszym razie moj sie rozchorowal i nie widzielismy sie z dwa tygodnie. Po tym jak sie znow spotkalismy i praktycznie rzucilismy na siebie przyjemnosc zaczelam odczuwac od razu i z orgazmem tez nie bylo problemow. Jestesmy razem juz 5 lat z czego 2 latka malzenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej miał mój kumpel :classic_cool: ona dziewica, on prawiczek , oboje po 17 lat , pierwszy raz i od razu wpadka - pękła guma a ona najwidoczniej miała dni płodne :O to się nazywa mega pech :P :D ale są razem do dzisiaj, dziecko ma 5 lat i bardzo się kochają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam okres
20 lat, miałam okres, on nie wiedział, ja tez nie :) było ciemno, dopiero rano łózko czerwone:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam okres
bo bylo ciemno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ene ddue
mój wcale nie rzutował na moje kolejne doświadczenia, pamietam ale nie mam żadnych odczuć w związku z tym. Ja 17 lat, on równolatek. Bardzo chciałam spróbować seksu, kupiłam gumki !!!! i w sumie go wykorzystałam... to był moj chlopak od 3 miesięcy, kochałam go (teraz sama w to nie wierze). Biedaczek się nie mógł spuścić, ja też nic z tego nie miałam, wiec była tylko penetracja. Pamietam że byłam w szoku że to takie słabe doznania. Spodziewałam się trzęsienia ziemi, a to było takie... nic. Dopiero troche czasu pozniej (oczywiscie z innymi) odkryłam dlaczego ludzie lubią się pieprzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Croaa
czy jest ktos, kto przezyl swoj pierwszy raz majac conajmniej 23 lata? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×