Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michela york

jak wspominacie swoj pierwszy raz?

Polecane posty

Miałam okres --> ale nie czulaś bólu w podbrzuszu, tego że coś Ci cieknie i wogóle ? :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfder
nie wiem . JA mam 24 lata i nie mam dziewczyny , a jestem prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam dwa miesiace przed ukonczeniem 23 roku zycia kiedy przezylam swoj pierwszy raz. kalendarzowo mialam jeszcze 22 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Croaa
gfder - a co jest powodem, ze nadal jestes prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiek tu nie ma znaczenia akurat ja jak poznałam mojego obecnego faceta to wiedziałam, ze to własnie ON :D a wcześniej miałam milion okazji i tego nie zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfder
nieśmiałość i nieżyciowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niecałe 16 , on 19 lat. Dla obojga był to pierwszy raz. Nadal jestesmy razem, już prawie 3 lata :) Już po wszystkim było dosyć śmiesznie, bo spanikowaliśmy,że będę w ciąży :P (mimo tego że zabezpieczyliśmy się) Za każdym razem wspominamy to ze śmiechem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać,w jakich okolicznościach. A więc u niego w domu, wcześniej coś rozmawialiśmy na ten temat, kupiliśmy gumki które leżały w szafce i czekały na odpowiednią okazję. Niczego nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfder
no i brak checi z mojej strony .GDybym został ojcem , to bym sie chyba powiesił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatku to sa rozne sposoby zabezpieczania sie. A im bardziej zwiazek staje sie powazny to chec posiadania potomstwa pojawia sie w obu osobach. Ale do tego trzeba dojrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna wodka
20 lat, morze krwi:) kontakt mamy rzadki, ale mamy. Mimo wszystko nie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18,5 lat, z moim chlopakiem u mnie w domu, jestem z nim do tej pory. Dla niego był to drugi raz( pierwszy raz zaliczyl panienke na imprezie, wiec on nawet tego nie liczy -,-) Podchodzilismy chyba do tego tydzien, bo tak mnie bolało, że nie dawałam rady... ALe pewnego wieczoru sie przemoglam i jakos dałam rade. Przyjemności zero , tylko ból. W sumie trochę żałuje, bo mało co pamietam z tego pierwszego razu, a chcialabym zeby byl nie zapomniany i wyjatkowy. Mogłam kupic jakies swieczki, muzyke, a tak to dupa.. zwyczajny sex..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molia
Moją cnotkę bezboleśnie usunął mi doświadczony mężczyzna, wprowadzając swojego, nie małego, penisa, bardzo delikatnie, początkowo tylko muskając swoim grzybkiem wejście do cipki, wchodząc coraz głębiej, aż na końcu wykonał obfity spust gorącej spermy na moje piersi. Po tym stosunku trochę krwawiłam. Później nauczył mnie różnych figur, które zapewniały mi orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Bardzo fajnie bo dla nas obojga było to pierwsza inicjacja najpierw wszystko przedyskutowalismy ustalilismy metode antykoncepcji . rozebralismy sie ja  jego tak on mnie  pierwszy raz zonaczyl nago na moj widok jego penis stanol podeszlam do niego calujac sie poczułam soczki wypltwajace z mojej cipki wspolnie zalozylismy prezerwatywe i nie bylo zadnego problemu  w wejsciu we mnie  nie bylo zadnego bolu ani krwawienia  tylko mnustwo obupulnej przyjemnosci i tak zostelo teraz jest juz moim mezem i ojcem moich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×