Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta*

Moje miejsce na kafe

Polecane posty

halo.... :) jestem syta.... ;) pachnąca.... ;) PS. Gnom...wcale nie spałam.... hihihhii... :p tak że nie musicie kupować mi nowej klawiatury... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno jest grzeczny :) To by był ewenement w skali światowej ;) Ale ponoć cicha woda.......... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D Nie ! Biegnie tutaj :D Ale, co to? Słyszę brzęk tłuczonych butelek./ przewrócił się? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieję, że zostanie w stanie nienaruszonym :D Ale co to! Słyszę jakieś słowo na k.......... chyba jednak sobie coś uszkodził :D popatrz, popatrz, a wydawałoby się, że jest taki grzeczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz....ja człowieka coś zaboli to może mu się niepostrzeżenie wyrwać .... :p Musimy być wyrozumiałe.... :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałem podkreślić że jedyne co kupiłem w butelkach to piwoko które właśnie wypiłem :P smaka miałem jakiegoś reszta już w aluminium:P a striptisa robić nie będe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnom... jak wypijesz więcej sam będziesz chciał :) My nie namawiamy, tylko czekamy na rezultaty, prawda Pestko? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tak przynajmniej dzisiaj chociaż jutro już tego nie gwarantuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne....jesteśmy baaaaaardzo cierpliwe... a czuję że opłaca się czekać... :p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×