Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta*

Moje miejsce na kafe

Polecane posty

to się rozglądajcie :P ja tam płakał nie będe :P poza tym ja waszego portfolio też nie widziałem więc nie wiem czy to nawet warte grzechu:P airy tylko drapie to co to za impreza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślisz, że ci damy? Nie miałybyśmy spokoju, tak byś za nami latał, prawda Pestka? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zakładam że nic mnie nie ominęło to co się będe przejmował :P warte nie warte brak portfolio nie pozwala obiektywnie ocenić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fairy o moje nerwy to sięnie bój ja wytrzymała bestia jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto kazał? 😠 :D:D Nie masz widzę, więc nic z tego;) Ale jak byś poszukał to coś znajdziesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało wydajny jesteś :P I jakiś taki niewiele inspirujący ;) Trudno... Twoja strata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wszystko na nie :P no bez przesady czasami na coś się zgadzam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie przesadzajmy ja wcale tak często się nie zgadzam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ładnie sobie poszaleliście ;) Pestka opowiedz koniecznie czy Gnom był grzeczny na wycieczce :D ps. Moje posty były niewidoczne 😭 Ciekawe kto ma układ z moderatorami i celowo wykluczył mnie z krzaczorów ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocyku.... to gdzie się podziewały Twoje posty ? :( A ja się cały czas zastanawiałam gdzie się podziewasz... jaka szkoda.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka kocyk witam:D Ja chciałem podkreślić że miałabyć wycieczka a dostałem tylko prospekt:P Biuro turystyczne się zmyło i z wycieczki nici:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnom....witaj.... :) A ja chciałam zauważyć że najpierw nie chciałes zabrać Fairy ... a potem narzekałes że mogę być zbyt delikatna... :p PS. Kocyku...nie wiem co się dzieje z tym kafe...echhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka ja chciałem zauważyć że zarówno ty jak i pestka nie przesłałyście portfolio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnom 🖐️ jak to jest..... boisz się zadrapań ;) Nie bądź taki surowy :) zabierz Fery na wycieczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocyk zadrapań się nie boję ale jak mnie chcą oskórować paznokciami to już fajno nie jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×