Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jarek_83

Czy makijaz smokey eyes jest ok dla malych niebieskich oczu?

Polecane posty

Gość raczej nie ponieważ je
optycznie pomniejszy. ale nie dowiesz się jak nie spróbujesz. ja mam zielono-piwne i też nieduże, ale często się tak maluję i uważam, że nie jest tak źle.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bardzo*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakich kolorow cieni uzywasz i ewentualnie jakie dla mnie bylyby oka weglug Ciebie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Robaczku zloty ;-)... szkoda tylko ze na tych fotkach nie ma niebowych malych galek jak moje ;-) czyli chyba to nie dla mnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, dla ciebie :D ja maluję sobie brązowo- beżowe smokey eyes i ciemne i spoko to wygląda :) a mam niewielkie niebieskie oczy ;) pomaluj sie, to zobaczysz czy pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o terroryzmie sterowanym przez
raczej do ladnych kocich-zielonych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzicie, Robaczek 41 pare minut wczesniej dodal super link o makijazu smokey(ciekawe gdzie podzial sie jej post:-P?), w kazdym razie w owym linku byly zdjecia i zadna modelka nie miala na nich niebowych malych galek, wiec to chyba nie dla mnie.... a moze jakas niebieskooka kobietka nie zgadza sie z tym? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
post znikł, bo się kafe psuje. jeśli chcecie zobaczyć do adresu dodajcie &start=1 zgodnie z nr strony. w tym wypadku 1. to, ze nie mam zielonych oczu, moim zdaniem nie oznacza, ze nie moge ich malowac sposobem smokey eyes. :) wszyscy mówią, że ladnie mi w tym ;) zresztą sama sobie się podobam w tym makijażu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w linku żadna dziewczyna nie ma niebieskich oczu do smokey eyes... bo... to sa oczy jednej dziewczyny. na niej maluja te wszystkie smokey eyes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesuchnu maryjjja
co wy plecieta :O przecież smokey efes to typ makijażu oka, a do kolory decydują o tym czy pasuje czy nie:O do niebieskich wygląda wręcz cudownie, wydobywa ich głębie - kolory to czarny, szary, grafitowy - ogólnie ciemny przy niebieskim oku. sama mam ciemne, moja siostra błękitne i jej oko wygląda w taki makijażu o niebo lepiej niż przy ciemnych, jest bardziej wyraźny, bardziej wydobywa oko. taki makijaż jest dobry bez względu na kolor, przez wzgląd na kolor dopiero się barwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy sie tak nie malowalam:-Pw sumie probowalam ale chyba nie mam talentu do tego. A taki makijaz jest wystrzalowy, a Sylwester...jutro:-) a fiolet weglug Was kochane dziewczynki pasuje takiemu komus jak a-brazowe wlosy niebieskie galy? pozdroofki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko że te modelki
mają duże oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesuchnu maryjjja
duży to masz chyba loch w mózgu:O kryśka ma duże, reszta makijażem wydobyta. może to ci coś pomoże, http://www.youtube.com/watch?v=Xkl3YiswJrE my żeśmy razem poprzeglądały w necie stronki i metodą prób i błędów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślicznie ma zrobiony makijaż. w życiu sama takiego nie zrobię. aż takich pędzelków nie mam dobrych :o ale co tam, starczy mi to co mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesuchnu-bardzo bardzo Ci dziekuje za linki i rady, z pewnoscia sie do nich zastosuje, dzieki Tobie byc moze uda mi sie jutro po raz pierwszy w zyciu umalowac jak nalezy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×