Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

happy_pottamus

postanowienia noworoczne - 40 stki

Polecane posty

Ja też kiedyś stosowałam kopenchaską i schudłam 7 kilo ale szybko wróciło z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mogę do was dołączyć? Do 40 jeszcze mi trochę brakuje, ale mniej niż do odchudzających się tu dwudziestek. :( Ostatnio trochę poluzowalam reżim i przybyło mi parę kg, więc znów zaczynam walkę. Obecnie stosuje mż, od poniedziałku chcę przejść na tydzień na dietę warzywno-owocową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bede czarna
Witam,Jem mniej -to juz sukces.Cwiczenia -niestety porażka.Tylki 100 podniesień hantli 2 kg(chce mieć ładniejsze ramiona) Dziś kupiłam ocet jabłokowy-stosował ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziś zachaczyłam o wagę ale tam bez zmian ale zawsze to lepiej niż miałoby być więcej z jedzonkiem dziś w miarę i mam nadzieję ze tak będzie dalej ale i troszkę poćwiczyłam tak z pół godzinki zadna to rewelacja ale zawsze to coś choć szczerze mówiąc kiepsko mi z tym idzie ale może w końcu się wyrobię z dietką jakoś łatwiej mi się radzi no z cwiczeniami ciężko a chciałabym troszkę rozćwiczyć się bo kondycja fizyczna byle jaka no i ze względu na skórę i te fałdki tu i tam no i dla zdrowotności też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Witam wszystkie nowe w naszym gronie.Wczoraj w koncu pierwszy raz poszlam na silownie ,oczywiscie narazie tylko cardio ,pozniej bedzie cos na miesnie,jak laskawie zechca sie pokazac;).Oczywiscie unikam slodyczy ,stosuje sie do diety MM,mniam :).Zycze wytrwalosci dla Was ..czego i sobie zycze,pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś trzeci dzień diety , właściwie trzymam się bardzo dobrze choć musiałam zjeśc 3 kostki czekolady , ale to nie taki znów występek chyba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Godzinke silowni i scisla dieta MM,musze sie z soba uporac,musze! Cwiczenia takze ciezko mi przychodza,gdyz nie cwiczylam ...chyba od lata. Pa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam czy u was też tak zimno!!!!!!!!!!!! normalnie wieje i mrozi z każdej strony no i dziś już sobotka w nocy pracowałam i przetrwałam na barszczyku czyli mały sukces rano nic nie jadłam dopiero przed chwilką jak się wyspałam to zjadłam swój śniadanioobiadek czyli wracam do normalności i pewnie dziś będzie tylko kolacja i w międzyczasie owocki rano zrobiłam zakupki i siedzę w domciu a ruchu też jeszcze dziś troche będzie bo po tych całych świętach to trzeba chałupkę trochę odświeżyć miłej sobotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu tu tak pusto , nikt nic nie pisze :( , u mnie z dietą nie jest źle choć cały czas wydaje mi sie ,że za dużo jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj bylam bardzo grzeczna:),wczoraj conieco zgrzeszylam ,ale w minionym tygodniu zaliczylam 3 razy silownie (po 1godz.),a wiec czuje sie lepiej. a1sa,co do ilosci jedzenia to chyba nie jest tak istotne,zalezy co jesz?:) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem właściwie wszystko ( unikam białego pieczywa słodyczy ) , tylko w małych ilościach , ale bardzo rzadko czuje głód i stąd się bierze poczucie ,że jem za dużo . No ale za kilka dni sie zważę i wtedy będę wiedziała czy mam racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jest polowa sukcesu,jesc mniej ale czesciej.Ja staram sie unikac takze bialego makaronu (z pszennej maki),ziemniakow i bialego ryzu. Ciakawa jestem,gdzie si wszyscy podziewaja? Pa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam coś ostatnio dla mnie dzień był za krótki i nie miałam czasu żeby zajrzeć ale dziś cały dzień siedzę w domciu to ponadrabiam zaległości i w czytaniu i psaniu a i jak jestem w domciu to i dietkowanie lepiej mi wychodzi choć ogólnie mówiąc to jakoś tak ciężko to idzie ale może w końcu poradzę sobie żeby ta waga w końcu o parę deko w dół ruszyła !!!!!!!!!!! a zaraz sobie łyknę coś na śniadanko i biorę się za odśnieżanie troszkę w nocy śniegu napadało metrów do odśnieżania mam sporo także conajmniej godzinka ruchu będzie dobre i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×