Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pisia21

2 kg do jutra!!!!! kto ze mną???

Polecane posty

Gość pisia21

musze do jutra pozbyć się 2 kg MUSZĘ MUSZE MUSZE !!! nie jem nic cały dzień i ćwiczę. Spaliłam już ponad 2000 kcal na samym rowerku. dodatkowo piję figurę na przeczyszczenie. Dam radę choćby nie wiem co!!! zamierzam całą noc ćwiczyć, a przynajmniej tyle ile zdołam. Ktoś się dołańcza do expresowego zrzucania nadwyżki?? Sylwester już jutro!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziko
haha, 2kg do jutra? chyba w twoich snach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisia21
pytałam kto się pryłańcza anie kto jest debilem i ma tłusty tyłek więc po co się wypowiadasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot sie obudzila
a co ci to da ze schudniesz 2kg myslisz ze ktos to zauwazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbfgnbf
ty chcesz spalić 2 kg tłuszczu czy co? czy chodzi ci na obwodzie? jak na obwodzie to gratuluje, bo po dużym wysiłku jak nie ćwiczysz na codzień będziesz jutro obolała i spuchnięta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziko
ty jestes debilka jesli myslisz ze schudniesz 2kg do jutra, co za idiotka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisia21
nie na obwodzie tylko w obwodzie - o raaany! po co się odzywasz??? leczysz kompleksy??? szukam towarzyszek więc sobie s tąd idz . nikt nie zauważy?? JA ZAUWAŻE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot sie obudzila
no coz i takie stworzenia glupie chodza po tym cudownym swiecie:) a moze dziewczyny sie przylaczymy a co tam przeciez w ciagu tych paru godzin da sie pozbyc 2kg:):):):):) kazdy przeciez to wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisia21
idiotów to sobie w rodzinie poszukaj leniu! wystarczy dupe ruszyc! 2 kg to 1400 kcal , da rade spalić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisia21
14000 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziko
idiotko nawet jak bedziesz cwiczyc to nie schudniesz 2kg do jutra, co za kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot sie obudzila
ile kcal??????????????????? ty masz pojecie jakies o tym c ty robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisia21
toktóra się dołączy/ pytam powaznie kurcze jednak na rowerze najlepiej spalać więc chyba się na nim skoncentruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziko
chyba ty jestes leniuch i grubas, mysli ze jak nie bedzie jesc do jutra i pocwiczy to schudnie 2kg, boze trzeba byc naprawde glabem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtarzam się,bo to drugi temat tej samej treści,tej samej autorki: "I takim sposobem Nowego Roku nie doczekasz,bo w najlepszym razie "tylko" zemdlejesz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot sie obudzila
niech bedzie ze jakims cudem masz racje:) ale mowie jakims cudem:) to jak chcesz spalic reszte tych kcal w tak krotkim czasie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziko
w jeden dzien glodowki zrzucamy 0,5kg, w dwa dni 1kg, wiec chyba w twoich marzeniach zrzucisz te 2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisia21
masz rację - trzeba być na prawdę głąbem żeby nie rozumieć tematu topiku. szuakm osób które tak jak ja chcą trochę zrzucić do jutra. raz źle zinterpretowałaś temat i poplumkałaś cos o tym, że misię nie uda ale skoro już cię sprostowałam że nie interesuje mnie co o tym myslisz i topik nie ma na celu omawiania moich szans to może wreszcie poszukasz miejsca w którym potrafisz cos na temat powiedzieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziko
dobrze rozumiem, tytul topiku ''2kg do jutra....'' haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisia21
"w jeden dzień zrzucamy..." bla bla blA!!! jest inny i każdy inaczej zrzuca. z resztą głodówka to tylko dodatek do ćwiczeń :-P jak mam zamiar zrzucić ?? na rowerku między innymi. w godzinę spalam srednio 600 kcal więc w 10 godzin spalę prawie kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisia21
wysil się i popatrz na temat jako całość, a nie na wyrywek. czy to za trudne? 2 kg do jutra . KTO ZE MNĄ ??? - wiesz o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziko
haha 10 godzin masz zamiar jezdzic na tym rowerku??? juz to widze haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisia21
hahaha a co w tym dziwnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisia21
w moim przypadku to wykonalne w Twoim nie??? tylko powspółczuc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziko
wczesniej padniesz niz przejedziesz te 10 godzin, albo leń sie klania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziko
idiotka jestes i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisia21
no no no prosze...jak mnie znasz..ciekawe... siadam przed telewizorem i nawet zapominam ze pedałuję także bez obaw. w wakacje całe dnie potrafiłam spędzać na rowerze. nie bój się :-P jesli ktoś tu padnie to chyba ty - ze zdziwienia i z zazdrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisia21
hohoh dziewcze tupneło nózka bo juz argumentów zabrakło... no tak, ja jestem idiotka. za to ty jesteś super mądra, bo siądzesz zaraz w fotelu i zaczniesz się obrzerać, bo przecież nic innego nie możesz zrobić, bo niewykonalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbfgnbf
no dobra, ale jak masz spalić tyle kalorii to kto ma sie dołączyć i w jakim sensie jak powinnaś teraz zapierdalać na rowerku a nie tu jebać swoje smuty durne tłumoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×