Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka21

gdzie się mierzyć??

Polecane posty

czy wiecie gdzie się powinno mierzyc biodra?? bo sie zaczynam nad tym zastanawiac wiem ze w najszerszym miejscu ale czego? tak gdzie mam kosci biodrowe czy juz na pupie( tam gdzie mam juz uda) czy ktos to wie ?? zastanawiam sie nad kupnem czegos na allegro a nie wiem ja to z tymi wymiarami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza zasada allegro mowi
nie meirz siebie ale ubranie.wez podobny ciuch (patrz tez czy jest z lycra czy bez) i zmierz ubranie. jesli sprzedawca pisze szerokosc w biodrach to spytaj gdzie ja mierzyl (np w przypadku spodni ile cm ponize pasa). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alallaam
Masz się mierzyć W NAJSZERSZYM miejscu, bez względu, gdzie to najszersze miejsce jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obwód bioder przy kupnie ubrań
mierzony jest w najszerszym miejscu pupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza zasada allegro mowi
trele morele, wcale nie w najszerszym...a z penoscia nie zawsze. sama duzo kupuje i sprzedaje to wiem, ejszcze nigdy nie kupilam niepasujacej rzeczy :) jesli chodzi o spodnie to najczesciej mierzy sie tuz pod zamkiem +/-15cm zależnie do rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerokość bioder
powinno mierzyć się w najszerszej części, czyli prawie na pupie. Najlepiej weź centymetr krawiecki i opasując się zsuwaj go w dół i wtedy zobaczysz w którym miejscu jesteś nagrubsza.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza zasada allegro mowi
jak podane jest malo wymairow to pytaj, masz opcje 'zadaj pytanie sprzedajacemu'. jesli sa to spodnie to koniecznie spytaj od dlugosc nogawki od kroku z dol. bo dlugosc calkowita zalezy od wysokosci stanu (i wcale nie ejst to dług od kroku+stan, tlyko ciut mniej). szkoda wydawac kase na cos zbyt dlugiego/krotkiego. podobnie z bluzkami, sweterkami etc - lepiej patrzec na dlugosc od pachy w dol - wszytsko zalezy od fasonu i miejsca w ktorym mierzy sprzedawca (czasami posrodku plecow, czasami "z boku" dekoltu, bo tam jest najdluzsza)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza zasada allegro mowi
aha, jesli masz szerokie uda czy jakies inny nietyp[owy wymiar to putaj o szeokosc w tym miejscu. rekawy tez oczywiscie od pachy mierzone, od ramienia to mozna sie zdziwic przy mierzeniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×