Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koktail

A ja jutro mam urodziny

Polecane posty

Gość zła jestem
wszystkiego naj, naj, naj.... Znam mnóstwo osób które urodziły się w sylwka. Mój mąż jest z 01,01 :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja kuzynka z 29 lutego (ma dopiero 2 latka - tzn, bydzie mieć w tym roku. A serio ma 9)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłaś poczekać jeszcze kilka godzin?..moim zdaniem masz pecha,jesteś cały rok do tyłu z tymi co urodzili się w styczniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni już chodzili a ty się dopiero urodziłaś...a co którzy urodzili się dzień po tobie są rocznikowo o rok młodsi od ciebie a praktycznie są młodi o kilka godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąsnie wiem ze ejstem cały rok do tyłu. Z drugiej strony jakbym nie cisła jeszcze przez kilka godzin to byłabym rok młodsza. Alee.. ejst dobrze jak ejst;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek a Ci urodzeni w lipcu to niby tacy goracy sa??:P Koktajl w takim razie wszystkiego naj:) mam nadzieje ze znajomi pamietaja zeby złozyc Ci zyczenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem z rownie wspaniałego 83:P tak sie zastanawiam ze moze zostałam poczte w sylwestra:P haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kiedy sylwester jest 1 stycznia? "Znam mnóstwo osób które urodziły się w sylwka. Mój mąż jest z 01,01"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01.01 to NOWY ROK :D moja siostra się urodziła 1go stycznia ! Wszystkiego najlepszego SIOSTRZYCZKO! Koffam Cię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w czerwcu, przynajmniej ciepło jest. a imieniny w luty, :o ale imienin nie obchodzę. sto lat 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×