Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rosaleen

Chciałybyście mieć faceta gangstera?

Polecane posty

Gość misia007
a gdzie mozna spotkac mafiozów z mafii mokotowskiej?. wiem, ze sa z Warszawy, ale chdozi mi gdzie na balety chdoza, do jakich knajp, nie chdozi mi o ich dziuple, albo moze do restauracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereska od czeska
nie wiem, moze do Papu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia007
powiedzcie jak wiecie, chciałabym takiego spotkac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia007
zobaczyłam gio na liscie gonczym i tak mi sie spodobał i własnie on jest z mafii mokotowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak znalezsc opanuj sie
prawdziwy facet robiący takie interesy z tym się nie obnosi i nie przedstawi Ci sie czesc jestem taki i taki i trzese tym miastem . maja fajne auta ale duzo jest tych fajnych drozszych aut.dziewczyny nie pakujcie sie w to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia007
ale chyba ludzie z wawy wiedza, gdzie tacy przesiaduja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra sowa
up, wypowiadajcie sie ukochane, czasem mozecie pomoc jakims dziewczynom, moze jakiejs przemowice do rozsądku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssarrtatii
niektórych rzeczy nie mozna tu napisac.ale nie warto sie pakowac...ale taka prawda ze czasem milosc jest wazniejsza.i nie cenia sie czlowieka po tym co robi ale po tym jaki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek_87_00
hmm a czy ktos mi powie jak wyglada zycie z takim kolesiem?? jaka jest codziennosc przy nich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white smile devil
a moze ktos wie gdzie takich spotkac w wawie? Ja mam słbaoscdo takicg niegrzecznych chłopoców, wiem, ze sa brutalni, morduja innych i ze mnie tez by zle traktował, ale chcialabym z takim pobyc chociaz przez 1 miesiac, ja jestem taka, ze musze sama poczuc ze ogiec parzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaja
Oj dziewczyny mój obecny chłopak dawno temu kręcił się w takim towarzystwie, potem przestał i było ok dopóki nie zapukała policja.Potem jakieś trzy miesiące dzień w dzień był przesłuchiwany i teraz jest na szczęście tylko świadkiem.Ale mafia upomniała sie o niego i musiał sporo zapłacić kasy za dawne długi.Nawet ja byłam śledzona oj dziewczyny nie bawcie sie w to.Od nie da sie uwolnić.Nie chciał już z nimi być to zabrali mu wzystko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha_85
hmm a czy ktos mi powie jak wyglada zycie z takim kolesiem?? jaka jest codziennosc przy nich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala-12456h
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pio

Temat Stary, ale nie zamknięty. Wyrażę więc swoje zdanie. Oczywiście, że laski swędzi cipa do takich gości. Pierwotna część mózgu ma tu wiele do powiedzenia. To emocje często kierują kobietą, nie logika. Polecał bym jednak wcześniej sprawdzić termin socjopata i dopiero wtedy fantazjować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha gdy byłam nieśmiałą nastolatką to tak, ale takiego jak we włoskich filmach 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×