Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nectarine

Balwanek Bouli

Polecane posty

misia coralgola nie lubilam- tandetna grafika :D za to Muminki i Smerfy są OK :D i ten włóczykij.... ahhhh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny jest :D pokazuje zdjecia calkiem normalnych nastolatek, co dziwne: w ubraniach i pisze ze spusilby sie na to sucysko :D po prostu poezja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Buki z dziecinstwa nie pamietam... kiedys jak moja siostra ( 3 latka ma :P ) ogladała wieczorynke to wlasnie zobacyzlam Buke:P dobrze ze jej nie pamietam bo to straszny potwór :P ehh ale ten włóczykij... :D (nie mylic z moczykijem:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogrzeb wiewiórki. to takie życiowe. czemu ja wczoraj bajki nie oglądałam ? 😭 też miałam kolorowankę z bulim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez miałam :D:D taka duza ksiazka, dosc gruba, i ten bałwanek zawsze był biały i malowałam ( ja albo ktos:P) mu z boczków tylko takie niebieskie kreseczki bo niby snieg niebieski... :D ale to mlodsza bylam.. moze jakies 5 lat miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włóczykij już na mym pulpicie :D tylko wiktor zborowski mógł tak cudownie zaśpiewać mamamama tatatata... :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no piosenka zajebiaszcza :D :D ale ja jako dziecko nie lubilam takiej grafiki :P choc juz lepsze to niz Coralgol;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×