Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 4543543

co najbardziej postarza kobiete ?

Polecane posty

Gość 4543543

twoim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarpar
solarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniszczona skóra najczęściej od solarium za mocny makijaż niemodne ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjjj
Obwisłe , miekkie ciało . Ciezki chód , zgarbiona sylwetka . Zaniedbane z siwymi odrostami włosy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie... Ja mam 19 lat a wszyscy daja mi 23... Roznica 4 lat... A to wszystko przez czarne wlosy, kiedy mialam swoje naturalne brazowe ludzie nawet mi ujmowali ;) Ale zgodze sie z solarka i zaniedbaniem ubioru etc. Solarka postarza bardzo jesli nie wie sie ile powinno sie jej stosowac... Ja ide na solarke raz na jakis czas i nawet opalona nie jestem, ale niektorzy ostro przesadzaja ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solarium najbardziej
i ciemny puder, mam taką zajomą która myślałam ze ma 40lat a sie okazało ze ma 29.... Jest bardzo wysoka, biuściata i taka ogólnie fest babka ale nie jakaś gruba, myśle ze to ze jest wysoka i ma taką posturę ją postarza a do tego jest masakrycznie hebanowa od solarium, ma blond włosy do tego i strasznie ciemny puder. Maskra, z tyłu liceum, z przodu liceum. Ja mam 23 lata, za pół roku 24 ;) a wyglądam na 17 ;))) Bo jestem szczupła i mam jasną karnację, niska raczej :) Nawet jak sie pomaluję to wyglądam młodo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam się, że wcale nie zaniedbanie fizyczne :( Raczej ciągły stres, nieudany życiorys, poczucie osamotnienia, przegranej i braku perspektyw, nieudane życie seksualne, zarwane noce, brak stabilizacji, praca ponad siły. Również narkotyki, alkohol i papierosy w dużych ilościach. Przyjrzyjcie się takim kobietom. Niektóre mają 25 i wyglądają jakby miały o 25 lat więcej :( A nadwaga i inne zaniedbania dopiero na drugim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze ciemny makijaz.... ludzie daja mi na odol mniej niz 20,bo sie nie maluje rpaktycznie..... rozpoznaja tylko po ubiorze,ze cos nie tak z wiekiem, wiec mysle, ze ubior postarza kobiete i nieumiejetne malowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troczek
a ja mysle, ze przede wszystkim figura (czesto starsze kobiety maja szerokie biodra i taka ociezalosc w sobie), fryzura, no i cera tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammja
ja mysle ze solarium ,zaniedbane wlosy tzn nieodpowiednia fryzura ,jakis blond ,no i jak dziewczyny sobie robia te brwi wyskubane i czarne krechu lojeju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsrterdfdc
Ondyno - nei mas zracji albo to kwestia czasu - na razie wyglądam bardzo młodo - bo mimo 27 lat neikiedy prosza o dowód przy kupowaniu alkoholu... A mam i ciągły stres i neiudany zyciorys i praiwe całą resztę... fakt nie palę, narkotykó nigdy w życiu nei bralam, alkohol w małych ilościch juz teraz ( ale jeszcze tak z 5-6 lat temu)... Może to kwestia czasu ten stres neiprzespane noce... I jeszcze jedno mam bardzo jasna swoja karnację na codzień używam pudru brązującego ale skoro nadal daja mi wiek 18 -tki to chyba nei przesadzam z nim... A i zgodze się z postura ja właśnei taka filigranowa jestem niska i chuda raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsrterdfdc
przy takie posturze wygląda się młodo oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z makijażem obalam ;) ja się maluję (często na ciemno :P) i dają mi 16- 17 lat... a już od dłuższego czasu mam 20 ;) podpisuję się pod tym, że postarza zmasakrowana przez solarium skóra i ten charakterystyczny pomarańczowy odcień na twarzy... (który jest wynikiem albo solarium albo jakiegoś kosmicznego fluidu :P) do tego tlenione na jasny blond włosy albo maksymalnie czarne... i ta daam! z 25- latki mamy zmęczoną 40 -latkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszana
otyłość , nadwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×