Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iwelina

mamy 12-latkow

Polecane posty

no tak czytam tematy ,jest wiele w ktorych poruszany jest temat ciazy,maluszkow...piekne czasy!!ale dzieci rosna i uwierzcie mi rosna tez ich potrzeby i problemy z wychowaniem..siedze teraz w domku moj 12 letni syn przed komputerem a 11 letni z ojcem przed telewizorem...i teraz problem, bo czuje sie jakos dziwnie w roli matki.wydaje mi sie ze czasem zaniedbuje dzieci,bo nie zawsze mam czas..praca ,dom ...wiadomo,w wolne dni chcialabym jakos byc prawdziwa matka spedzac czas z dziecmi i zeby one byly szczesliwe. Jakie macie pomysly na spedzanie wolnego czasu z chlopakami 11 i 12 lat,oprocz basenow, kina ...bo z tego korzystam bardzo czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amant teatru
zaproponuj im teatr jakieś interesujace przedstawienie dzieciaki będą zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj se spokój tylko im wstyd r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiia
Moje dzieci same sobie organizują czas wolny. Czasami pomagają mi przygotowywać posiłki (córka 13, syn 15 lat). W ogóle jakaś wyrodna matka ze mnie. Jak zaczynają marudzić, że się im nudzi, to zaprawiam je do roboty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dredowa raca
ja mam jednego 12latka i jak nie gra na kompie to gram z nim w eurobiznes lub inne planszówki :) czasami tez cos mu poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×