Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolina1983

Jak otworzyc biuro podrozy?

Polecane posty

Gość Karolina1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina1983
Niechcacy wcisnelam enter:) Czy ktos wie, jak mozna otworzyc biuro podrozy, czy jest to oplacalne? Sama nie wiem jak sie do tego zabrac. Kazde rady na ten temat beda bardzo cenne dla mnie. Dodam, ze biuro chcialabym otworzyc w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosste
Wynajmujesz lokal, montujesz napis "biuro podróży" i otwierasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadamteraz
Biuro podróży możesz otworzyć dopiero po dwóch latach działalności jako agencja turystyczna. Wcześniej nie uzyskasz zezwolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejdz do takiego biura
i normalnie otworz, ewentualnie z buta :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zatrudnisz mnie
??? zawsze chcialam pracowac w biurze podroizy. Moja pasja jest ukladanie planow wyjazdu :) Normalnie tylko to utrzymuje mnie przy zyciu w ciagu calego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec
to wcale nie jest takie łatwe trzeba mieć staż w turystyce lub odpowiednie wykształcenie sporo kasy na polisę ubezpieczeniową i dobry pomysł żeby wogóle wejść na rynek nie mówiąc już o pozostaniu w branży jednak na początek polecam pośrednika turystyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuję wskazówek
Witam. Przygotowuję się do otwarcia i prowadzenia własnego biura podróży. Będzie to agencja. Wcześniej pracowałam już w dwóch agencjach, jednak zajmowały się one głównie sprzedażą biletów. Ja chciałabym prowadzić szerszą działalnośc. Chciałabym prosić o radę w wielu sprawach osoby, które już prowadzą taką działalność. Mam wiele pytań. Oto mój e-mail:ivi007@poczta.fm odpowiedz »

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy nieczytacie informacji
Nie sledzicie co sie obecnie dzieje na rynku? biura podrozy grozi likwidacja, juz pare splajtowalo na poczatku roku a to nie koniec. Po jaka ch*lere jest sense otwierac biuro podrozy w czasie kryzysu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraaa

Sprwadziło nam się biuro podróży Gryf przy wyjeździe grupowym do Wiednia parę miesięcy temu. Cała oferta jest na gryftravel.pl/wieden. Dobry sposób na integrację w firmie ale też fajne urozmaicenie wolnego czasu dla pracowników (praktycznie dla wszystkich to była pierwsza wizyta w Wiedniu w życiu).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×