Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość allegro1976

zobacz ocen moze

Polecane posty

Gość allegro1976

wpadnie Ci cos w oko :-) podoba Ci sie? napisz? nie- napisz dlaczego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot co2
drogie, ponieważ u jubilera można spokojnie kupić za tyle,ale bez przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli drogie
to jaka cena powinna byc? z tego co wiem ja u jubilera drozsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot co2
u mnie u jubilera takie jak te svarovskiego z perełkami co jest za 29 można kupić w granicy do 15-20 oczywiście mówie o srebrze i o prawdziwych perłach,ale oni mają zakład na miejscu więc może dlatego :) a mam pytanie do właścicielki ;) czy to na końcu to jest szklane, jakiś kamień, czy plastikowe? bo u mnie to takie z kryształem górskim widziałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie o ktore pytasz
wklej link dodam ze nie ma w tych aukcjach kolczykow wykonanych ze szkla czy plastiku, oczywiscie wszedzie srebro pr925, przy tak ostrej konkurencji w branzy hand made nie sadze aby ktokolwiek ryzykowal i podawał falszywe opisy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie o ktore pytasz
JEDEN kszyształ Swarowskkiego w hutrowni to koszt od 6zł wzwyz, zalezy od wielkosci kamienia /NIE pisze to o ,,mini drobinkach'' ktore sa dostepne w marketach/ + bigle + drut + inne ozdoby + praca :-) czy rzeczywiscie to co widziałaś u jubilera to kamien połszlachetny? jubiler dolicza do ceny koszty lokalu, moze tez i pensje pracownika... czy 9,9 za srebrne kolczyki z kamieniem półszlachenym lub 20 ze Swarowskim to duzo??? mozesz sprawdzic nawet na allegro jakie sa ceny polfabrykatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie o ktore pytasz
co do przesyłki, kupujac 3 pary PRZESYŁKA GRATIS :-) pozdrawiam i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot co2
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=291819386 o pytałam o te z czego są zrobione te "końcówki" ;) a ja nie mówię o allegro bo teraz,że wyprzedać ludzie podnoszą ceny ;) ja mówię o normalnym jubilerze, który ma na miejscu pracownie ,a obok sklep ;) ale pomijajac wszystko kolczyki masz ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest to kryształ swarovskiego
osobisie zakochalam sie w nich, ten szlif jest rzeczywiscie ,,mistrzowski'' :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsadf
nie podobają mi się.. :( przepraszam, ale nie podobają! Widać w nich amatorszczyznę - chodzi mi o wykonanie. Ja bardzo chętnie kupuję biżuterię recznie robioną na Allegro i niektore to po prostu dzieła sztuki, pomyslowe, niebanalne, a te... cóż... jakby ktoś początkujący je robił - kilka kółek, na końcu koralik i wsio. Nic niezwykłego w nich nie widzę... I drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z przyjemnoscia
obejrzę kolczyki, które są w Twoim guście :-) jennefer8@o2.pl :-) jezeli chodzi o ,,amatorskie wykonanie''z tym się nie zgodzę! jestem osobą dokładną i skrupulatną!NIE sprzedaję tandety, jest to SREBRO PR925 I KAMIENIE połszlachetne. o gustach nie dyskutuje-przyjmuję Pani uwagę :-) czasem nowatorskie i proste rzeczy ciesza się wiekszym zainteresowaniem niż te wyrafionowane i niepowtarzalne te wzory które są dostepne... IDĄC za Twoją sukestią dodam bardziej fantazyjne wzory. Wracając do krytyki, Wg mnie amatorstwo to krzywy ,,loopik'' za cienki drut czy wadliwe kamienie. Moja biżuteria pozbawiona jest wad i uszkodzeń. Domniemam, że nie chciałas nikogo urazić, ale nie bardzo wiem co kryje się pod Twoją terminologią ,,amatorstwo'' Maria Curie nie jestem, wiec jak od wieków w koczykach jest drucik i kółko :-)tak pozostanie, jeżeli chodzi o bardziej wyrafinowana bizuterię, którą OCZYWIŚCIE robię, czasem jedną parę kolczyków można robić 2 dni, mam tu na mysli głownie metodę wire-wrapping, lecz skoro biżuteria za 9,9 czy 20 jest droga, to za ile miałabym wycenic bizuterię, którą robię cały dzień??? te wszystkie pytania zadaje po to, aby zdobyć klientki ku własnemu i ICH zadowoleniu, wiec czekam na komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prooooooooooooosze
jesli chodzi o krysztaly Swarovskiego, mowie o tych prawdziwych czyli tych austriackich to napewno nie kosztuja 6 zl. Kupowalam ostatnio kolczyki w Swarovskim i zaplacilam 260 zl. Pytanie czy ktos chce oryginalny kamien czy nie. Oryginalne kamienie maja po jednej stronie logo labedzia, tak mozna rozpoznac podrobke od oryginalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdsfsfd
Amatorszczyzna to amatorszczyzna. Nie chodzi o to jakiej próby to srebro ani ile kosztowały kamienie. Nie twierdzę również że wykonane są źle, ale po prostu... brak im pomysłu. Kompletnie. Są robione bez głowy - po prostu, kilka drucików i kamyczek. Pytasz jakie są z pomysłem? Ułóz sobie względem ofert, a zobaczysz jakie kolczyki się podobają. I nie pisz że niektórzy wolą takie jak Twoje, bo jakoś prawie nie masz ofert (bez urazy). Są po prostu... banalne. Poza tym są niesymetryczne. Niektóre mają duże koła robiące wrażenie ciężkich, a na dole jest malutki kamyczek. A inne są na łaćuszkach, a mają kamień jak bombę. Nie ma w tym... żadnej rónowagi, wyważenia. Nie chcę Cię obrazić czy coś. Ale ja - chociaż czesto kupuję kolczykihand made na Allegro - u Ciebie bym nie kupiła. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuję za komenty
nie ma powodu do obrazenia, nie odbieram Twoich slow personalne...wlasnie w celu dyskusji jet ten temat chce poznac rozne gusta :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolczyki ładne i starannie wykonane , ale nie zachwycające, takie zwykłe. Przy takiej konkurencji jaka jest na allegro ciężko będzie Ci na tym zarobić. Wiem to z własnego doświadczenia. Robiłam kolczyki właśnie metodą wire-wraping , ślęczałam nad tym godzinami a tylko kilka par udało mi się sprzedać po tyle ile chciałam tzn. 27-30 zł, resztę wyprzedawałam \"po kosztach\" , żeby mi się tylko kasa za materiał zwróciła. W rezultacie dałam sobie z tym spokój. Aha i jeszcze jedno co zauważyłam to lepiej sprzedawały mi się kolczyki tańsze a bardziej oryginalne niż takie ze 100% srebra i kamieni półszlachetnych. Mimo wszystko życzę Ci powodzenia, mnie się niestety nie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegrowiczka88888
dzieki!!!! obawiam sie ze masz racje zwykly drucik i duzo roznych kamieni w fantazyjnej formie TO TO tyle ze ja nie jestem przekonana do tych tanich materialow...ale jak ktos lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dla Ciebie jeszcze jedną radę: zdjęcia rób raczej na jasnym tle ( ja wieszałam kolczyki na białym dzbanuszku) , bo te zdjęcia , gdzie kolczyki są na czymś metalowym z drutów (nie wiem co to jest) nie bardzo widać jak kolczyki rzeczywiście wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno, gdy wystawiasz kolczyki na aukcję w większej ilości w jednej aukcji (jak te od 1.99) to jeśli pierwsza osoba da np. 20 zł a druga 4 zł to oby dwie pary kolczyków pójdą po 4 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×