Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boras

jaka koszula i krawat pod czarną sukienkę

Polecane posty

Gość boras

Studniówka się zbliża, a ja się zastanawiam jak się ubrać na studniówkę, jaki kolor koszuli, czy w paski czy bez, jakiego typu krawat?, matowy, lśniący, w paski, w kratki, czy w co jeszcze? Koleżanka zamówiła czarną sukienkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod czarną sukienkę
wystarczy czarna bielizna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie napisz
a jestes kobietą czy mężczyzną że tak zapytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ze garnitur czarny? więc wydaje mi się ze w koszuli i krawacie masz 100% dowolność. jeśli już coś dobierać to pod jej dodatki. ogólnie wydaje mi się ze gładka koszula jest lepszym pomysłem niż kratki czy paski ale to tez nie reguła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boras
Jestem facetem ;) Mam czarny garniur i narazie myślałem nad białą koszulą (gładką), ale nie mam pojęcia wtedy jaki krawat ;) moja parterka dodatki również dodatki będzie miała w kolorze czarnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawat też czarny
weźcie se wieniec z szarfą i dobrej zabawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym zaproponowała stalowy. deseń hmmm jakieś paski, kwadraciki, teraz ponoć na topie jest kurza łapka (nie wiem czy wiesz co to. to taki romb z wystającymi bokami, taka kwadratowa pila). z firm mogę ci polecić pawo często tam kupuje tacie lub chłopakowi i są świetnej jakości w przeciwieństwie do poliestrowego szajsu gdzie indziej a teraz wyprzedaże więc mają fajna promocje 40% mniej lub 2 w cenie 1 (dla ludzi z karta ale tez można wyrobić kartę przy zakupie). jedwabny kosztował mnie 70 zł a zwykły chyba 40 co w porównaniu z wólczanką 140 jedwabny (a do ich jakości hmmm nacięłam się wielokrotnie) choć naprawdę masz tu maksymalną dowolność w krawacie bordo, fiolet , niebieski wszystko będzie pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boras
nie uważacie, że biała koszula to przeżytek? zastanawiałem się nad kolorem ecru a krawat matowy czy błyszczący ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profa nacja
Smutno bedzie tak oboje na czarno....Zostawcie sobie te czarne ubranka na inna okazje a na studniowke poszalejcie z kolorem.Czarny garnitur dobrze byloby ozywic jasniejsza koszula (stalowa,ecru,przydymiony roz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boras
gdybym wybrał koszule ecru, to jakiego koloru krawat ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boras
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boras biała koszula to nie przeżytek, to klasyka. sprawa wygląd prosto kiedy biała koszule ubiera facet który czuje się jak ryba w wodzie w garniturze, lubi go nosić nie jest sztywny. to w białej koszuli i ciemnym garniturze wygląda bosko (np. Brosnan jako James Bond nosi ją częściej niż spodnie, dobra film to film ale duża część aktorów na galach występuje w białych koszulach a oni mają najlepszych stylistów:P) a jak facet ubiera się tak pierwszy raz, wszystko go drapie nie jest przyzwyczajony, stoi sztywno jakby kij połkną no to wygląda hmmm jak na pierwszej komunii:P:P dlatego jeśli nie jesteś przyzwyczajony do garniturów to wybierz coś kolorowego. ale wracając do tematu. wszystko zależy od tonacji: z kremową (albo ecru jak tam wolicie:P) to wtedy automatycznie tonacja ciepła i ciepłe odcienie na krawatu np. bordowy, brąz(może być nawet przy czarnym garniturze), złotawa zieleń. jednak jeśli tonacja ma być zimna to: -- niebieski i granat niebieska koszula + ciemno granatowy krawat w jasno niebieskie wzory (nie wiem ale chyba ostatnio hit mody męskiej:P:P coś w stylu różu 2 lata temu:P:P) pooglądaj: http://www.wolczanka.com.pl/ http://www.pawo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipepka
jezeli masz czarny garnitur to ja bym polecił czarną jednolitą koszulę pod warunkiem że garnitur jest w prążki bo gdy masz gładki to wtedy koszula ze "wzorkiem" grzechem jest połączenie garnitura w prążki koszuli w paski i krawatu w jakis wzorek;/ ja poleciłbym czarną matową koszulę i do tego różowy błyszczący krawat bardzo ładnie prezentowałby sie krawat typu "śledź" ale to już kwestia gustu i upodobania dobrze by też wyglądał stalowy krawat bądź inny np jaśniejszy odcien czerni; czerń nigdy nie wychodzi z mody a jest zarazem elegancka i wystrzałowa tylko trzeba pamietać właściwym doborze dodatków.. pozdrawiam i życzę miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipepka
jezeli masz czarny garnitur to ja bym polecił czarną jednolitą koszulę pod warunkiem że garnitur jest w prążki bo gdy masz gładki to wtedy koszula ze "wzorkiem" grzechem jest połączenie garnitura w prążki koszuli w paski i krawatu w jakis wzorek;/ ja poleciłbym czarną matową koszulę i do tego różowy błyszczący krawat bardzo ładnie prezentowałby sie krawat typu "śledź" ale to już kwestia gustu i upodobania dobrze by też wyglądał stalowy krawat bądź inny np jaśniejszy odcien czerni; czerń nigdy nie wychodzi z mody a jest zarazem elegancka i wystrzałowa tylko trzeba pamietać właściwym doborze dodatków.. pozdrawiam i życzę miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debek
Sorki że odświeżam temat, ale mam półmetek i partnerka ma czarną sukienkę, garnitur mam ciemny, ale nie całkiem czarny w delikatny pasek... co polecacie ? Bo nie chcę kupować czarnego krawata :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna90186
chabrowa koszula i srebrny polyskujacy krawat fioletowa koszula i srebrny krawat czarna koszula i srebrny krawat rózowa jasna koszyla i ciemny rozowy polyskujacy krawat polecam koszule gladka a krawaty w jakies wzory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina90186
a i bron boże niekupuj krawatu Sledzia czyli tego cienkiego tylko grubszy krawat bo tamten to tragedia. zaszalej z kolorami koszuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciejownik
Nie musisz przecież ubierać sie pod kolor partnerki to juz troche moim skromnym zdaniem wyszlo z mody:D biala koszula i ciemny krawat np czarny albo czarna koszula i srebrny krawat:D moze tutaj cos Wam sie spodoba:D http://menswear.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz są modne kolorowe koszule i krawat w tym samy kolorze tyle ze ciemniejszy!!! super kolory koszul to łososiowy, róż, postaciowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggg
Może np. koszula szara, a krawat ciemno czerwony ? ;> Ostatnio widziałam kogoś tak ubranego, wyglądało super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagggak
mam grafitową sukienkę w srebrne wzory mój partner garnitur coś pomiędzy cappuccino a beżem trudno mi określić co to za kolor... jaki krawat i jaką koszule kupić żebyśmy do siebie pasowali?? mógłby mi ktoś pomóc bo nie mam pomysłów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szubidubi
Bardzo prosiłabym o pomoc zainteresowane osoby. Otóż mam śliwkową sukienkę na 100dn i srebrne dodatki. Oboje z partnerem jestesmy blond. Zastanawiamy sie nad koszula i krawatem dla Niego. Czy koniecznie fioletowy krawat? Moze cos stalowego? Jak myslicie? A koszula poczatkowa miała byc rózowa, ale zrezygnowaliśmy. Biała, w prązki, szara ? Podpowiedzcie Nam coś, proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulce
mam chabrową sukienkę i zastawiam sie nad kolorem krawatu koszuli partnera, czy myślicie,ze też chabrowy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika20085
witam potrzebuje pomocy idę na 50-lecie ślubu będę miał stalowy garnitur maja partnerka szarą sukienkę jaka będzie pasowała mi koszula i krawat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×