Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bibetka

sztućce

Polecane posty

Gość gośćKuba
'słuchacie 'porad pseudofachowców albo handlowców?Zalezy kogo na co stać .W necie mnóstwo podrób np.Gerlach z małym s na koncu.Generalnie wszystko juz w Chinach produkowane. W PL znam tylko jedną polską firmę,która w Częstochowie tłoczy sztuce.Ambition to nic extra,dla Romusiów i Jadwiżek raczej. Nie będę tu reklamował prawdziwych renomowanych firm,bo mi za to nie placą-ale poczytajcie w necie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia20
Każda kuchnia powinna byc dobrze wyposazona, dlatego polecam Wam serdecznie sztućce w walizce https://europ24.pl/sztucce poniewaz uwazam, ze maja najlepsze wyposazenie do kuchnii w dobrej cenie. Zamawiałem u nich garnki stalowe, nierdzewne i jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie polecam sztućców Gerpolu. Kupiłam komplet 24 sztuki. Na ekspozycji sklepowej - brak wad. Komplet zapakowany w taki sposób, że 4 sztuki wyeksponowane w pudełku lśniły. W pozostałej części pudełka pochowano natomiast te wadliwe. Rysy jak po cyrklu - czuć w dotyku, nakrapiane wgłębienia, ciemne plamy. Pół kompletu z wadami! Zwróciłam komplet, oddali kasę aczkolwiek z problemami. Dodatkowo dowiedziałam się że zakupiony komplet to "gorsza wersja Violino". Oczywiście nikt nie poinformował w trakcie zakupu ani na stronie www o jakiejś gorszej wersji. Żenujące. Porobiłam zdjęcia więc mogę podesłać :) Jeśli ktoś chce zobaczyć sobie "jakość" tej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym miesiącu zamówiłam komplet sztućców w sklepie http://www.porcelana24.pl. Skorzystałam z wyprzedaży i 24 elementowy zestaw kupiłam w konkurencyjnej cenie. To włoski produkt wykonany ze stali nierdzewnej. Nadaje się do zmywarki. W miarę użycia nie traci na swojej atrakcyjności. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×