Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bibetka

sztućce

Polecane posty

Z rodzimych producentów warto spojrzeć na Gerpol - jakością to jest ta sama liga co Gerlach, cenowo też podobnie ale zawsze to trochę inna stylistyka no i produkt Polski ;) A i do tego warto kupić jakąś dobrą patelnię, bo te tanie niemarkowe z lipnym teflonem są całkowicie nieopłacalne. Kupuję na tej stronie https://www.bellodecor.com.pl/kuchnia/patelnie nie tylko patelnie, ale i wiele innych akcesoriów do kuchni i jadalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z Konghoffa świetne są, zmywam w zmywarce a jeśli używam dobrych kapsułek do zmywania to błyszczą się jak nówki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź w sklepie Dajar, ktoś juz wyżej o nim wspominał,a le tam masz całe zestawy, Ambition poszukaj u nich na stronie maja w dobrej cenie,a te sztućce są bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmarta
Moje sztućce gerlach valor mat są piękne ale noże po kilku myciach w zmywarkę mają rdze na rączkach i co teraz reklamowac.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byśka
Ja polecam www.dukapolska.com i jestem pewna, że się nie zawiedziesz. Świetna jakość i szybka dostawa. Ja osobiście jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irminnna
U mnie sztućce gerlacha służą już kilkanaście lat, warto by było zmienić na nowe bo mają juz inne wzory, ale szkoda mi się pozbywać tak szybko. Ale jak będę kupowała nowe to tylko tej marki...są super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś juz wcześniej napisał warto trochę dołozyć i kupić coś porzadnego. Gerlach ma naprawde długoletnia tradycję i wiedzą jak robić dobre sztućce. Przecież to jest zakup na długie lata, a mamy pewnosc że nie zniszcza się i beda wygladały jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wprowadzam się niedługo do nowego mieszkania i przeraża mnie perspektywa kupna wszystkich potrzebnych rzeczy właśnie łącznie ze sztućcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie nie przerażaj tylko pomału sobie kupuj potrzebne rzeczy, albo poproś od znajomych bo na pewno bedziesz robić parapetówkę. U mnie goście to zawsze przychodzili z prezentami własnie takimi ktore pomagaja młodym urządzić mieszkanie. Tylko pamiętaj garnki, sztućce, noże, patelnie to zakupy na lata więc warto zainwestować w firmę z tradycjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to racja. nienawidze jak mam w domu zbieranie garnków, sztućców itp. Ja dostałam od rodziców tylko noże Gerlacha, ale są z******te. doceniam je zwłaszcza jak rno spiesze sie do pracy i musze wyprawić dzieci do szkoły. Maja antypoślizgową rękojeść wiec wszystko szybciej się odbywa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztućce ogólnie są droższe teraz, kupowałam dla siostry w dajarze taki komplet cały, bardzo ładne, zgrabne, zwykłe takie, ale eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asza32
Noże loft gerlacha sa genialne, zwłaszcza ten siedmiocalowy Santoku, który ma funkcje noża szefa kuchni i tasaka :) też mam cały komplet, sa super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy takie noże LOFT wypada podarować w prezencie dla znajomej? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samrojka
Pewnie, ze pasuje, te noże są super, dobrze się nimi kroi no i rękojeść mają świetną. W komplecie są różnej wielkości każdy do krojenia czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halurzka
Ja też wiernie trwam przy Gerlachu i chyba tak już zostanie :) do tego nie jestem w stanie przekonać się do innej kolekcji niż Virga: http://www.serwisobiadowy.pl/jadalnia/sztucce1/sztucce-gerlach/gerlach-virga-41/sztucce-gerlach-virga-41p-24-szt-dla-6-osob-polysk Mam już komplet 24 szt. i niedługo kupuję kolejne 24 szt. bo jednak na 4-osobową rodzinę to trochę za mało. Weszłam na forum, żeby przeczytać opinie o Gerlachu i widzę, że wszyscy są zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam podarowano zestaw sztućców Duka i chwalę sobie. Ładny zestaw, wykonany ze stali nierdzewnej a jak ładnie lśnią po wypolerowaniu. Pięknie wyglądają , na prawdę https://dukapolska.com/sztucce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o gerlacha to zgadzam się, moi rodzice maja sztućce od lat i są nadal lśniące, my sobie kupiliśmy podobne bo już nowsze z linii horizon wykonane zostały ze stali nierdzewnej najwyższej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam sztućce od marki Odiso , zakupione na www.salonporcelany.pl . Idelanie pasują do mojej porcelanowej zastawy, a co najważniejsze swietnie się sprawdzają w codziennym korzystaniu z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola881
Nie wiem jak dla was, ale dla mnie liczy się jakość. Właśnie dlatego zdecydowałam się na sztućce Villeroy & Boch i nie żałuję. Są one dostępne na http://www.fide.pl . Wybór jest spory, więc każdy można znaleźć tam coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet nie znam tej marki. Gerlach wiadomo ze stawia na jakość od lat, to zakup ich sztućców nie będzie niemiłym zaskoczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w domu jeden komplet sztućcy Gerlacha. Kiedys miałam jedne do codziennego użytku, a drugie tylko dla gości. Tak było dopóki ne dostałam na rocznice własnie tego nowego kompletu. Teraz używam tylko Gerlacha i to zawsze i na każda okazje. Rewelacyjnie wygladaja na stole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redire
W tej chwili na rynku mamy z czego wybierać i faktycznie trudno się zdecydować. Firma Gerlach faktycznie jest chyba najbardziej znana i np. moi rodzice zawsze mieli w domu "gerlachy". Gdy przyszła kolej na mnie, żeby skompletować swój własny zestaw długo się zastanawiałam i podpytywałam znajomych. Zostałam właścicielką zestawu sztućców firmy Amefa http://www.goblet.pl/produkt/amefa-72-sztucce-8410-palmon-prestige-gwarancja-wieczysta-gratis.html , urzekła mnie ich prostota oraz elegancja, a do tego mają wieczystą gwarancję. Wyczytałam,że Amefa dostarcza sztućce np. do sieci hoteli Hilton, czy do Haroddsa. Może na razie nie stać mnie na nocleg w Hiltonie, ale sztućce już mam i jestem z nich bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja przejełam tradycje rodzinna i kupiłam zestaw na 12 osób z Gerlacha. Juz w sobote na stole sie pojawi moja nowa zdobyć-ciekawe jak bedzie podobało sie rodzinie bo ja wybrałam grawerowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale fajny pomysł. Fajnie byłoby taki zestaw dostać w prezencie. Ja przymierzam sie do kuna takiego porzadnego zestawu żeby ładnie wygladał na rodzinnym stole. Na razie mam dwa ich garnki i patelnie. Służa mi już ładnych pare lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pier****ne trole, przestancie reklamowac te sklepy. Nie ma juz innej uczciwej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×