Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tryczek

______Czy wypadały Wam włosy po odstawieniu tabletek?____________

Polecane posty

Gość tryczek

jak w temacie. Jeśli wypadały, to proszę napiszcie po jakich tabletkach, jak długo i jak dużo. Dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic mi nie wypadało
ani w trakcie brania tabsów, ani po włosy mi nie wypadały - a mam włosy za pas - nie miałąm takich problemów - może cynku masz za mało w pożywieniu, skrzyp popij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryczek
ja dopiero odstawiłam w sobotę tabletki, ale boję się takiego objawu. Biorę teraz skrzyp polny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic mi nie wypadało
Coś mi się zdaje, że szybciej Ci z nerwów mogą zacząć wypadać (poważnie) jak się będziesz tak byle czym denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprzednio jak odstawiłam to wypadały garściami, teraz znów odstawiam i tego najbardziej się boję. mam nadzieję że tym razem będzie lepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic mi nie wypadało
Ale wiesz, że w piciu skrzypu też trzeba zrobić przerwę a nie tak bez przerwy. Wit. B łykaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryczek
dopiero łykam kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryczek
ale po jakich tabletkach wam wypadały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanim odstawiłam brałam kolejno: microgynon minulet stediril regulon mercilon harmonet teraz biorę yasminellezobaczymy jak będzie!to już tylko 12 dni z nimi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny..przepraszam ze nie na temat..ale juz 5 dzien utrzymuje mi ise temp 37 i lekko ponad.. miesiaczke mam miec dopiero 16 jakso tak czy jest to normalne ..zaczynam schizowac ze to ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,dziewczyny przepraszam,ze nie pisze na temat,ale chcialam sie o cos was spytac.Czy jesli nigdy nie mnialam regularnej miesiaczki,to jest taka mozliwosc ze mozna sobie wyliczyc dni plodne.Czy ktoras z was by mi pomogla do bardzo staram sie o dzidzie a nie chcem znow zrobic sobie nadzieji.Prosze was o pomoc,za co z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah - czy mierzysz temperaturęregularnie od dłuższego czasu,czy takteraz cię "naszło'? i czy robisz to poprawnie, tzn o tej samej godzinie, w tym samym miejscu tym samym termometrem? ja zawsze mam temp 37-37,4 taka moja natura :) carlain - nie wyliczysz dni płodnych, ich się nie wylicza a obserwuje. poczytaj na temat npr-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mam obsesje na punkcie mierzenia temperatury rano mierzylam i mialam 36,8 i mierzylam 4h temu miala 37.,3 teraz zmierzylam i mam 37,1 i tak juz od kilku dni... ja zwariuje czuje ise normalnie przeszly mi te bole brzucha mdlosci i wogole..bo przestalam myslec o ciazy ale ta goraczka znow wpedza mnie w stracha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierze tym samym termometrem i w tym samym miejscu pod pacha.. no ale jej nie chce mi ise wierzyc zebym w dizen nieplodny(bo to zaraz po okresie)uprawiajac peeting z moim chlopakiem ktroy nie mial wytrysku zaszla w ciaze..przeciez nie jest tak latwo zajsc w ciaze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bierz pod uwagę tych wieczornych temperatur!!! zawsze wieczoremwzrasta tak już jest. ja rano mam 37 a wieczorem nawet37,6 i tak już od daaaaaawna :) tylko poranna wyższa temperatura od twojej normalnej temperatury (a aby wiedzieć jaka jest ta normalna musisz mierzyć choćby 3 cykle i to w pochwie, odbycie lub w ustach). a masz jakieś prawo podejrszewać ciążę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała agatka,a czy to znajde na goglach?? Podasz mi dokladna nazwe?? Mał agatka a jak sie obserwuje dni plodne?? Mi intuicja caly czas podpowiada,ze zaszlam w ciaze okolo 15,16 grudnia wtedy moj z w tych dniach doszedl we mnie a dzisiaj poczulam jakies takie dziwne ucucie,ze jestem w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale wczoraj cośmi kafeteria szwankowała i nie mogłam zobaczyć twojego posta :) jeżeli jeszcze nie znalazłaś to podaję linki: http://www.npr.prolife.pl/metoda_podwojnego_wskaznika.htm http://www.npr.prolife.pl/index.htm i wiele wiele innych. jak wpiszesz w google npr to ci wyskoczy bardzo dużo. większość jest o tematyce religijnej. :) powodzenia w starankach :) co do przeczucia - moja ciocia wiedziała że jest w ciąży już po 2 dniach od zapłodnienia :)tak czuła! test wyszedl pozytywny i teraz jest szczęśliwąmamą5 miesięcznego stworka :) a wszyscy mówili że nie można tak szybko czuć, a ona czuła i ma dziecko! także wiesz czasem nasze przeczucie jest więcej warte od tych wszystkich testów owulacyjnych czy ciążowych. a i ona tak na chybił trafił w 1 cyklu starań- wiek 36 lat, pierwsze dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×