Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciekawilo mnie to musze przy

dlaczego facetowi rano zazwyczaj stoi penis

Polecane posty

Gość Wyszukane w necie
Faza REM.... Sen dzieli się na dwie fazy (fazy snu): Sen o wolnych ruchach gałek ocznych (skrót: NREM – non-rapid eye movement); inne nazwy: sen głęboki, sen wolnofalowy. W fazie tej pojawiają się fale Δ aktywności elektrycznej mózgu. Ze względu na intensywność tych fal faza ta dzieli się na 3 stadia. Sen o szybkich ruchach gałek ocznych (skrót: REM – rapid eye movement); inne nazwy: sen płytki, sen paradoksalny. W tej fazie występują najczęściej marzenia senne. W tej fazie następuje całkowite rozluźnienie mięśni, dlatego śniący o ruchu człowiek nie porusza się. REM lub sen paradoksalny - faza snu, w której występują szybkie ruchy gałek ocznych (ang. Rapid Eye Movement). Na tym etapie snu występuje wysoka aktywność mózgu, oddech jest nieregularny, wzrasta częstość skurczów serca. To właśnie w tym cyklu pojawiają się marzenia senne. Faza REM występuje okresowo, zajmując około 25% czasu snu u młodych osób dorosłych. Po tej fazie pojawia się faza NREM. Epizody snu REM normalnie powtarzają się co 90 minut i trwają od 5 do 30 minut. Sen REM daje mniej wypoczynku niż sen wolnofalowy i jest zwykle związany z pojawieniem się marzeń sennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paluszek pracuje w szparce a języczek jeździ z góry na dół po Twoim rowku, czuję jak ona cała pulsuje i wydziela duuuuuuużo soczków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyszukane w necie
Czyli: Proces snu przechodzi kilka faz, z których ostatnia, zwana REM (faza szybkich ruchów gałki ocznej, Rapid Eye Movements), zwana jest też fazą marzeń sennych. Większość normalnie funkcjonujących mężczyzn i chłopców doznaje podczas tej fazy erekcji członka nie przerywającej snu, niezależnie od tego, czy jednocześnie śpiący przeżywa marzenia senne czy też nie, oraz od tego, czy treść snu jest erotyczna, czy jest to marzenie o innej tematyce. Wyjasnione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj duzoooo , a bedzie ich jeszcze wiecej jesli pozwoliszmi usiąśc na Twojego twardziela mmmmmm nabije sie na niego mocno i do konca, bede kolysala biodrami tak zeby poczuc go naprawde gleboko ... coraz szybciej i mocniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyszukane w necie
Facet po 40-tce Pachniesz mi starym kawalerem, ktoremu nic nie pozostalo jak masturbacja przed kompem z jakas babka na kafeterii - żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmm wlasnie tak lubię ;) jeszcze chwilę Cie poujedzam i szepnę Ci do ucha: weź mnie od tyłu ... chce Cie poczuc naprawde mocno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz to zes dal :D tak pięknie połączyles swoją wypowiedz w ostatnim poscie ze nie wiem czy chcesz dalej mnie rznąc czy to do \"wyszukane w necie\" :D:D:D z nadzieją ze to nadal bylo do mnie wypinam tyleczek zebys mogl mnie zapiąc mocno i głeboko :P a jak dołaczysz pieszczoty ręką mojego guziczka to juz wogole bede w 7niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyszukane w necie
Facet po 40-tce Nie pisz tyle, tylko biegnij szybko do łazienki się spuścić, bo nie wytrzymasz napięcia w spodniach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, że do Ciebie ;) przy ostrym rżnięciu od tylu lubie piescic rękoma piersi i cipunie, bawic sie suteczkami i "guziczkiem" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to calkiem niezle sie zgrywamy bo ja mam wtedy najpiekniejsze ograzmy ;) więc skoncz to gadanie i posun mnie jeszcze pare razy a przed finishem wyjdz i skonczysz mi w ustach ;) pasuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyszukane w necie
oooooooooooja Przez przypadek utknĘŁAM:) w tym temacie. Musialam sie wypowiedziec po przeczytaniu tych wczesniejszych smiesznych postow na temat rannego stojacego czlonka:) Uciekam stad, a Was z Panem po 40-tce zostawiam. Bawcie sie dzieciaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszukane w necie jakis traszny sztywniak z ciebie jesli nie zauwazyles ze wiekszosc tych wypowiedzi byla dla jaj i zabawy a nie dla jakichs naukowo umoralniających celów milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa to ty baba jestes :D:D:D sorry dopiero zauwazylam to sie nie dziwie malo która kobiet ma fajnie poczucie humoru a tu tao juz wogole same dewoty - prócz mnie rzecz jasna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyszukane w necie
oooooooooooja Nie bede sie wdawac w dyskusje z Toba z jakich przyczyn napisalam o nocnym stojacym czlonku ;). A Tobie widac brak seksu skoro podnieca Cie wirtualny seks. Poprostu żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesuuuuuuuu wyszukane ... jak mi cie zal naprawde masz problemy z poczuciem humoru wyjmij se ten kolek osinowy z d...y to moze sie rozluznisz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba logiczne ale widac nie kazdy jest to wstanie pojąc facet po40 byles boski😘 ;) szkoda tylko ze nie finishowales :D ale to następnym razem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyszukane w necie
oooooooja Corko, Ty idz przed swietami do spowiedzi :) A ja musze uciekac, bo zaraz nakryje mnie Matka Przelozona, i bede miala przechlapane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty wyszukane w necie kawały o zakonnicach i ksęzach są juz nudne i oklepane wiec nie sil sie na humor hehe facet real bez szans w domu czeka na mnie realny zapinacz - takie zycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyli
chce sie sikac i dlatego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×