Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciekawilo mnie to musze przy

dlaczego facetowi rano zazwyczaj stoi penis

Polecane posty

Gość 5555555
to ja ci piwko postawie jak chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b ncccccccccc
Tak pytam czy ma obrzezanego ponieważ jest dłuższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbvd
nie mam obrzezanego . Nie jestem muzułamaninem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b ncccccccccc
A widziałeś obrzezanego ptaszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5555555
przecież obrzezany idioto nie jest dłuższy kto ci tak napluł w uszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diaua
a potrzymać ci jajka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b ncccccccccc
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnailedebili
bo pelny pecherz naciska odpowiednie nerwy wywolujac wzwod!!!! ponadto jest to tez efekt nagromadzenia odpowiednich substancji chemicznych czyli hormonow... taki cykl hormonalny... oba czynniki wywoluja wzwod.. nie chce sie siku tylko kurna taka reakacja na pelen pecherz w pozycji lezacej. chcesz sprawdzic? no to usiadz, albo wstan i chwile poczekaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataMataSzmata
o jak dobrze mondrego posłuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbvd
ej nie mam ochoty na seks .Moje jaja mają sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diaua
umyje ci jajka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbvd
tak na piwo możemy sie wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5555555
kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbvd
przykro mi , ale nie lubie piwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma zawsze ochotę na seks jak mu stoi Czasami stoi mu w nocy a gdy się obudzę i wymacam mu stojaca pałkę to nadziewam się na nią On mowi mi że lubi ale nie jestem przekonana być obudzoną w srodku nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to od razu widać, kto pobierał nauki na kafeterii a kto w szkole... Dwie osoby napisąły, że rano jest najwyższy poziom testosteronu i dlatego stoi. I to jest najbliższe prawdy, do tego dochodzi jeszcze kilka drobiazgów związanych ze snem, bo nie tyle chodzi o porę dnia co właśnie o to, że zaraz po przebudzeniu jest ten najwyższy poziom, zwiększa się ciśnienie krwi i tętno, jak ktoś pracuje na drugą zmianę to staje mu koło południa :) Ale najlepszy tekst jaki tu przeczytałem to że stojący penis nie ma nic wspólnego z seksem :D O sikaniu też dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze ze stoi!!!! zreszta kobietki tez sa z rana wilgotne....... nie widze przeciwwskazan:)))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranny twardziel
ja się czesto budze nad ranem, bo mi stoi twardy jak zelazo, wiele bym dał, by jakas pani wskoczyla wtedy na niego albo chociaz strzepała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwykowa
i ja tez ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranny twardziel
no to zaprasam na poranny dyzur, ale uprzedzam, ze zaczyna stac bladym switem i po takim poczatku dnia ziewanie w pracy murowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz co, faceto po 40 i mam Ci jeszcze tłumaczyc co bym z nim robila? ;) małe macanko, lizanie, ssanie, ujezdzanie ... mam mowic dalej?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec jakbym tylko wyczula takiego twardziela zajelabym sie nim natychmiast. najpierw rączka powędrowałaby nizej a zaraz po niej moje usta na początek buziak na dzien dobry pozniej cieply, wilgotny jezyczek oplata go delikatnie. ręką pieszcze twardziela noooo obudzil sie juz zupelnie nie pomijam jajeczek które takze pieszcze, sse ... jak mi idzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyszukane w necie
"Każdy zdrowy mężczyzna, z normalną fizjologiczną funkcją erekcyjną, osiąga kilka mimowolnych wzwodów w trakcie snu. Mimo, że ilość wzwodów nocnych i ich łączny czas trwania zmniejsza się z wiekiem, to na przykład u 70 letniego mężczyzny obserwuje się 2 wzwody nocne o czasie trwania ok. 90 min". "Erekcja członka nocna Spontaniczne, bez udziału świadomości erekcje członka w trakcie snu. Zjawisko fizjologiczne występujące u wszystkich zdrowych mężczyzn. Wzwód nocny występuje podczas specyficznej fazy sennej aktywności mózgu (faza REM)".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelacyjnie :) ja też bym nie próznował i moja ręka powędrowałaby miedzy twoje uda... delikatnie opuszkami palców jeździłbym po Twoich wilgotnych wargach z gory na dół z dołu do gory od czasu do czasu palec wśliznąłby się do srodka, po chwili na Twoim "guziczku" już poczułabyś mój język....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×