Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ani26

Speed camera - Uk.

Polecane posty

na jakiejś stronce internetowej można zamówić tablice które są nie do odczytania na zdjęciu robionym z fleszem- zaciekawiła mnie ich cena- i ... zdziwo było niezłe- 20 funtów komplet :). z drugiej strony statystyki wypadków mówią że w Polsce jest ok 4 razy więcej ofiar śmiertelnych... tylko że tutaj większość kierowców stosuje się do ograniczeń prędkości, a polskich nawyków trudno się wyzbyć. raz mi gościu zza samochodu wyskoczył... całe szczęście że miał na tyle pary w nogach żeby przeskoczyć na jednym wybiciu pół szerokości jezdni (z 2,5 metra). jak lądował to był już na wysokości drzwi mojej kabiny. od tej pory dałem sobie spokój z szybką jazdą, chociaż trudno mi to przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKAKAKAKAKAKAKA
jechalam dzisiaj rano i nie wiem czy kamera mnie łapła czy nie. szukalam czy mozna gdzies sprawdzic czy jest sie w jakims rejestrze ale wszedzie to jakies jajcarskie strony. mozna jakos to sprawdzic....?? teraz bede sie denerwowac a akurat pracy nie mam:/ nigdy nie dostalam tutaj mandatu i nie wiem jak to jest,a jak czytam jeszcze o tym sadzie to mi sie slabo robi:/ gdzies czytalam ze jak wysyla sie zaplate itd sie wpisuje dochody a skoro ich nie mam to moze go umorzą ? a ta aplikacje D9 to dopiero w momencie dostania mandatu sie zalatwia czy mozna wczesniej... KUR**!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKAKAKAKAKAKAKA
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKAKAKAKAKAKAKA
UP UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKAKAKAKAKAKAKA
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibisbac
Jesli to pierwsze przekorczenie to moga Cie wyslac na kurs: 85 funtow i zero punktow. Lub 60 funtow kary i 3 punkty, wybor na;ezy do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto wejść w nowy rok z użytecznym prezentem, dokumenty kolekcjonerskie z fastidcard.com mogą przydac się na wiele sposobów. Kolekcjonerskie prawo jazdy jest ważne do momentu az nie wylegitymujesz się nim przed funkcjonariuszem ;) Na stronie wszystko 10 procent tansze, wystarczy mieć kod 84NA7R5B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego właśnie opłaca się zamówić dokumenty kolekcjonerskie, choćby z szybkieprawojazdy.pl . Sam mam dwa komplety od pewnego czasu i bardzo się przydają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już dawno korzystam z kolekcjonerskich wzorow na prawo jazdy, wystarczy wejsc na clubcard.com.pl i zamowic, jakość jest naprawde dobra i dokument się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×