Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia16161

do jakiego technikum pójść aby kształcić się w kierunku architekt wnętrz?

Polecane posty

Gość anusia16161

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia16161
*pujść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata---
ja jestem po architekturze wnetrz, najpierw skonczylam liceum plastyczne. Do tego zawodu powinnas miec takze predyspozyje artystyczne i lubic rysunki techniczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania16
Proszę odpisujcie , jeśli są też jacyś architekci na forum opowiedzcie o swojej drodze do zostania architektem , co zrobiliście w tym kierunku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania16
Pytanie do Agaty . A później jakieś studia pewnie robiłaś?? liceum plastyczne dobrze Cię przygotowało do tego zawodu ?? Chciałabym jak najwięcej wiedzieć o architekcie wnętrz . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I ZNÓW TO SAMO! POSZUKAJ FORUM DLA DEKORATORÓW. W TYM ZAWODZIE TRZEBA SAMEMU UMIEĆ SKUTECZNIE SZUKAĆ INFORMACJI! Bez podnoszenia takiego rabanu!!! Na właściwym topiku znajdziesz właściwe informacje! On już istnieje więc nie potrzeba ich aż 4 przez Ciebie założonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I ZNÓW TO SAMO! Znajdź właściwy topik, a iznajdziesz odpowiedzi. Nie trzeba podnosić aż takiego larum! Architekt, dekorator czy wnętrzarz umie szukać niezbęnych informacji , a na tym forum już ktoś ci ich udzielił. Po co aż 4 topiki na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania16
Jeśli ci coś nie pasuje to po co wogóle tu wchodziłaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chadddka
ja ide do technikum na architekture krajobrazu albo pojde do LO o profilu matematyczno geograficznym a pozniej studia. nie wiem co wybrac moze mi ktos doradzi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najpierw idę do technikum na architekturę krajobrazu i myślę, że na tym kierunku zahaczą też o architekture ogólną i wnętrz, bo jakieś podstawy raczej powinny być ze wszystkich typów architektury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×