Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BlackMarket

co przywozicie z Polski?

Polecane posty

Gość BlackMarket

Jade niebawem na urlop i zastanawiam sie, co stamtad przywiezc. Pomijajac fajki :P, pewnie wyposaze sie w kolorowke - najlepsze na swiecie lakiery z Inglota oraz cienie polskich firm, jak Bell czy Joko. Generalnie chyba troche kosmetykow, bo jednak roznica cenowa jest. A co zaoszczedze, wydam zapewnie po powrocie na ciuchy :) No i chyba jakies polskie zarelko :) A co wy zabieracie z kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooo
Ja zawsze kupuje w polsce ksiazki, jedzenia raczej nie zabieram, teraz juz wszedzie mozna kupic polskie produkty i szczerze mowiac to poza ogorkami kiszonymi to te polskie rzeczy przestaly mi smakowac. Przez 2 lata marzylam w anglii o polskim chlebie, a jak juz maja go w duzych supermarketach to przestal mi smakowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze kupuje w Polsce kosmetyki polskich firm,do ktorych jestem przyzwyczajona (Ziaja itp.).Do tego zawsze ksiazki,gazety troche polskiego jedzenia,ale tylko tego,ktore tutaj jest drogie albo ktorego nie mozna dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przywoze
groch, fasole, ogorki kiszone, prince polo, galaretki w czekoladzie, drazu w polewie, ptasie mleczko, galaretki, kisiel, chrupki kukurydziane, soki marchwiowo - przecierowe, plyny do higieny intymnej Ziaja, balsamy AA,sezamki, pierniczki, wedliny zamrozone ( oblozone woreczkami z lodem), czasem cos jeszcze wpadnie mi w rece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przywoze
surowki z bialej kapusty i w ogole te wielowarzywne.. mniammmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polskie kosmetyki polskich firm, witaminki, ziolka i herbatki ziolowe, leki, polska muzyke, polskie ksiazki i czasopisma, mamine pierogi i bigosik :) naladowana\" baterie\" psychiczna :) po spotkaniach z rodzina i przyjaciolmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polskie kosmetyki polskich firm, witaminki, ziolka i herbatki ziolowe, leki, polska muzyke, polskie ksiazki i czasopisma, mamine pierogi i bigosik :) naladowana" baterie" psychiczna :) po spotkaniach z rodzina i przyjaciolmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już tylko książki-ulubiony tygodnik zaprenumerowaliśmy,polskie jedzonie jest nawet u Hindusa za rogiem a papierosów nie palę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dylematem
ja przywoże: -gazety (Newsweek, Polityka, Pani) i ksiazki wszelakie - jedzenie suche (makarony, kasza, ryze, zupki, przyprawy) -chleb (zamrazam) - kosmetyki- staram sie jak najmniej tu wydawac, no bo w koncu przyjechalam na zarobke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najczesciej
jest to wedlina, mieso,dodatki w torebkach(np, barszcze)ksiazki, gazety czasami kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvv24
wędlinki, przyprawy, książki, gazetki, pierogi, a ostatnio mlotek do miesa bo sie doszukac nigdzie nie moglam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polskie lekarstwa i maści różna, polskie kosmetyki, gazety, suche jedzenie, książki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoope....................
balsamy brazujace sa tansze oraz polskie kremy:)Ciuchow nie kupuje bo sie nie opłaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie usmialam ostatnio
tak czytam i sie nie moge czasami powstrzymac od smiechu - po co wozicie takie rzeczy skoro mozna je kupic w UK za taka sama cene. po co wozic polskie cienie do powiek - nie powiecie mi chyba ze sa one lepsze od loreala czy innych zagranmicznych firm - a roznica funta czy dwoch jest zadna roznica. A witamin tu nie maja? Albo moze mi powiesz ze witamina A z Polski jest o wiele lepsza niz tutaj hehe ale najlepsza byla pani ktora przywozi do uk chleb i makaron i jeszcze mowi ze stara sie jak najmniej wydawac tutaj. A myslisz ze po przeliczeniu funtow na zlotowki taki makaron kosztuje mniej hehe. zalosni jestescie niektorzy, rozumiem ze mozna sobie przywiezc polskie gazety czy ksiazki ale po co takie zarcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka02
KSIążKI,KSIążKI,KSIążKI,KSIążKI..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ms Frau
leki. Od witaminy C 0,2, antybiotyki po testy ciazowe (pre-test), bo staramy sie o dzidziusia. Testy ciazowe kosztuja tu ok 9 F. W Polsce kilkanascie zeta. Reszte mozna kupic tutaj. Za wyjatkiem dobrego mlotka do miesa i praski do ziemniakow (ostatnio sie zaoptrzylam w Polsce) Szkoda ze nie mozna sobie przywiezc polskiego gina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akuki9870
ja też testy ciążowe i leki (głównie antybiotyki), ptasie mleczko, olejek rycynowy, wędlina i gazety oraz książki różne różniste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajaa
Do Ale sie usmialam: Nie wszyscy z nas sa akurat w UK! Co ci kaze tu osadzac innych; ktorzy zabieraja polskie jedzenie? Na mapie swiata poza Polska i Anglia sa jeszcze inne kraje. Tu, gdzie mieszkam nie ma polskich produktow i w cale sie nie dziwie, ze wyjezdzajac z Polski chcemy sie troche zaopatrzyc. Ale sie z ciebie usmialam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
książki, wódkę, papierosy, ciuchy, wędliny, czekoladki, leki. nie wszystko da się kupić nawet w Dublinie, swego czasu jak próbowałam kupić wapno na uczulenie to kobieta w aptece popatrzyła na mnie jak na kosmitkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvv24
to chyba jakies super jakościowo te testy, ja sobie kupowalam takie za 4..superdrug, polecam;) a co do -ale sie uśmialam ostatnio - to faktycznie masz racje, nie zogdzie się co jednynie do wędlinek, bo w Polsce za 50 funtow mam mase kabanoskow i suchej krakowskiej, a tutaj kilka sztuk byle czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie usmialam ostatnio
wedlinke mozna zabierac bo przeciez ma sie te 20 kg i na cos trzeba je przeznaczyc ale zeby wozic makaron z polski ? w czym on jest lepszy od tego kupionego zagranica? A nie wiem czy ktos z Was lecial ostatnio z Krakowa do Edynburga z Easyjetem? Zawsze sadzilam ze to spoko firma ale sie okazuje ze sie mylilam - do dzisiaj nie mam swojego bagazu, ktory zostal w Krakowie i ciezko im ustalic kiedy do mnie doleci... A takich jak ja bylo ok 30 tego dnia a innego dnia, to w ogole dolecialo tylko z 50 bagazy z calego samolotu... Mam tylko nadzieje, ze doleca w koncu cale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ale sie uśmiałam ostatnio
dolecą do tego Edynburga, może jeszcze dzisiaj...;) ale właśnie dlatego nie wolno w bagażu przewozić łatwo psujących się rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz na ebay
do ms frau ja kupilam na £2 i jakos ma taka sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie usmialam ostatnio
no wlasnie nie wiadomo. Bo jak dzisiaj zadzwonilam do nich to powidzieli ze moj bagaz moze i doleci dzisiaj ale mojego chlopaka juz nie... Czy ktos wie jak zalatwic odszkodownie w takiej sprawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana jak mało kto...
musisz złożyć reklamację do linii lotniczych, tutaj znajdziesz adresy i potrzebne kontakty http://www.easyjet.com/ , a czego Ci tam zabraknie, poszukaj tutaj http://www.ulc.gov.pl/ pmiętaj, że musisz zachowac wszystkie dokumenty z podróży! A tutaj możesz sprawdzić, czy coś wiadomo o Twoim bagażu- nie musisz dzwonić na lotnisko http://www.worldtracer.aero/cgi-bin/filerequest.exe?tran=xxxihxxxxxi1=en Pomogłam chociaż trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana jak mało kto...

×