Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

widelec.

100dniówka za tydzień a ja nie mam sukienki..

Polecane posty

chodzi o to, że idę z kolegą jako osoba towarzysząca ale kompletnie nie wiem co założyć a to już za tydzień jest... Jeśli możecie doradźcie mi co jest w miare modne tzn za czym mam sie rozejrzeć? Z gorsetem czy bez? długa czy za kolano..? Wiem że jest wiele takich tematów ale nie mam zbytnio czasu na szukanie.. W końcu to tylko tydzień.. POMÓŻCIE PROSZE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja mialam dzisiaj sen
moze lepiej wybierz sie na zakupy a nie siedz na forum, bo i tak kupisz to co tobie bedzie sie podobac i w czym bedziesz dobrze sie czula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja wlasnie jestem po studniowce i powiem Ci ze bardzo roznie byly ubrane dziewczyny..zarowno krotkie sukienki jak i dlugie...gorset odradzam...niewazne jak bedziesz ubrana wazne zeby sie dobrze bawic.....a ja bawilam sie swietnie..i strasznie mi szkoda ze sie juz skonczyla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie znalazlam sobie sukienke z gorsetem.. Tzn mam do wyboru 2.. Jedna błękitna do ziemi z gorsetem, a druga długość tak do łydki z przodu dekolt w serek, czarna w srebrne wzory.. i na co tu sie zdecydowac?? I jeśli moge wiedziec to dlaczego odradzasz gorset?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemo 28
Nie ma jakiegoś ograniczenia w kolorach i długości tylko nie balowa (bo już nie modne) ale najlepiej wieczorowa lub koktajlowa (takich do kolan jest bardzo dużo) byłam teraz to widziałam Zyczę miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgrsdgdras
ja tez mam bobke:) cuudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×