Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zuzka24

mieszkanie w TBS... nowiny, przepisy, porady

Polecane posty

Gość nononnanan
ceny czynszu w tbs sie zmienia tzn zmaleja do takich jak mowi ryba gdy w tbs powstana wspolnoty-powstana one natomiast wtedy gdy pezesi tych spolek splaca milionowe kredyty zacagniete na ta inwestycje wtedy rowniez mieszkancy bda mogli mec prawo do wykupu ale to troche potrwa chociaz w szczecinie poszlo szybko...proponuje sie tamprzeniesc ;) ja niestety jestem z innego konca polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nononnanan
kochane ceny mieszkan od lutego pojda w dol uwierzcie mi obserwuje rynk nieruchomosci podobo i tak juz osiagnely maksymaly pulaw wwarszawie i w krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatanka79
mieszkam w TBS, czekałam jakies 4 lata!!! jestem z krakowa i tu firmy budujace TBs-y strasznie ludzi oszukuja sa okropni ja miałam szcescie!! co do własnościowych mieszkan to jasne że że wolalabym miec swoje, ale nie mam zdolności kredytowej i dlugo nie bede miec a teraz mam swoje mieszkanko i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nononnanan
jak oszukuja mozesz powiedziec cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a orientujecie sie w cenach gruntów, ile kosztuje u Was w miesie działka około 13 arów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nononnanan
u mnie sa strasznie drogie grunty ale 13 arow to mniej wiecej ile to metrow bo nie wiem;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nononnanan
podobno wlasnie aja spasc bo nikogo juz nie stac na kupno mieszkania duz ludzi ni ma zdolnosci kredytowych wiec rynek bdowniczy i inwestycje stanely by w miejscu tak mowil przynajmniej w tvnbiznes;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nononnanan
;) powiem ci tak za 400m2 moja tesciowa placila rok emu 200 tys i to byla promocja ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze gdzies pod duzym mistem, mnie interesuje dzialka na wsi, pod miastem 60 tys mieszkancow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nononnanan
no taka srednia nie duza nie mala ale najwazniejszym czynnikiem jest lokalizacja-samo centrum ,w sumie o takie bardziej no jak to sie nazywa reprezentatywne osiedle :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za pogaduchy, naprawde sporo sie dowiedzialam dzieki Waszym odpowiedziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nononnanan
nie ma za co lece na papieroska papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×