Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robieprawko1986

kredyty samochodowe

Polecane posty

Gość robieprawko1986

Witam mam do was pytanie moze się orientujecie mam zamiar kupic w marcu samochód chce kupic go na raty niestety obawiam sie że takiego kredytu nie dostane bo mam za niski dochód moja znajoma która mieszka na ślasku kupiła rok temu samochód też na raty kupiła go na gieldzie sprzedaż ratalna nie była w żadnym banku tylko w wewnętrznym systemie finansowym giełdy znajoma prócz swiadczen rodzinnych na dzieci nie ma żadnego innego dochodu moj udokumentowany dochód wynosi 445zł netto ale procz tego mam jeszcze 650 zł z MOPS razem 1095zł ja jestem spod lublina może ktoś wie gdzie są komisy, giełdy i.t.p gdzie mogłabym kupic taki samochód na kredyt? gdzie nie trzeba mieć dochodu udokumentowanego a zabezpieczeniem kredytu jest sam samochód? prosze o poważne posty i przepraszam za chaotyczność wypowiedzi p.s przeszukałam już mnóstwo stron na ten temat ale nic nie znalazlam banki odmawiają prosze o pomoc osoby z lubelszczyzny lub okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .aja.
O Boze ! Zarabiac 1000zl i kupowac samochod na raty ? ? ? Ja 1000 to na samo jedzenie wydaje. A ty rata + paliwo i po kasie. Straszne ! Ale lepiej miec auto niz pelną lodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robieprawko1986
daewoo tico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robieprawko1986
nie musze wydawac kasy na jedzenie kase swoja mam tylko dla siebie nie musze sie o nic martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe dobra, nie wypowiem się na temat auta :o wracając do twojego problemu, potrzebujesz jakieś 3 tysiące. myślę, że to jest do wykonania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robieprawko1986
tzn.? mysle ze co czowiek to inna opinia mi daewoo sie podoba znajomym sprawuje sie super czescci tanie o karoserii i bagazniku wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robieprawko1986
daewoo podobno ma papierowa karoserie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robieprawko1986
meaaa wieszmo ze gdzie znajde taki komis/sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.allegro.pl :o aaa i broń cię Panie Boże opierać się o tico, jeszcze ci ręka do środka wpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba_jaga_że_uj
ja wzięłam kredyt na sprowadzenie samochodu z zagranicy wydany bez formalności bez sprawdzania w bik-u zdziwiłam sie że taka oferta jest gdziekolwiek dostępna dla zainteresowanych podaję stronę www.a-kredyt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na samochód
dostaniesz kredyt na dowód (np. Dominet tak daje) praktycznie w każdym komisie jest to do załtwienia! (znajomy ma komis więc jestem na bieżąco) a tico to wcale nie takie złe auto! może brzydkie... ....ale proste wbudowie, więc łatwe do naprawienia, części tanie jak barszcz i do tego pali przysłowiową łyżkę benzyny na 100km ;) miałam swego czasu takie do doworzenia dziecka do brzedszkola (fatalne połączenie autobusem) i miło wspominam ten samochód, póxnie mąż kupił mi clijówkę- była znacznie bardziej problemowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tato_geriatryk
ogolnie łatwo nie jest zdobyc kredyt na uzywane auta, łatwiej napewno na nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zazwyczaj korzystam z takich porównywarek. To chyba najszybszy sposób na sprawdzanie ofert wielu banków, dostajemy też jasną i klarowną informację zwrotną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tak samo, że zawsze najpierw wszystko porównuję. Kredyt to zobowiązanie na kilka lat, więc warto dobrze wszystko przekalkulować. Z tego co widzę to na http://direct.money.pl/kredytysamochodowe/ jest dobra porównywarka kredytów samochodowych. Zaletą jest, że od razu znajdziemy tam wnioski online jak wyświetlą się nam oferty banków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×