Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfgdfgdf

jestem zdruzgotana

Polecane posty

Gość dfgdfgdf

Moja mała kuzynka (12 lat) opowiadała mi dziś, jak jej koleżanka przyniosła do szkoły swojego chomika i nosiła go za tylne łapy. Tak go nosiłą że chomikowi poleciała krew. Potem umarł. Wierzę że chomiki mają bardzo delikatne ciałka, bo znajomy opowiadał jak jego kumpel przywiązał do nogi chomika długą gumkę i wyrzucił go przez okno. Gumka wróciła, ale z samą nóżką. Wracając do koleżanki moje kuzynki - chomik umarł to rodzice kupili jej króliczka. Dziewuszka zostawiła go na słońcu, królik dostał udaru i umarł. Teraz rodzice przymierzają się do kupna kolejnego zwierzątka dla córeńki. Najchętniej wyplaskałabym małą po ryju i dupie. Dostałaby ode mnie taki łomot że nie mogłaby siadać przez rok. Co za popieprzeni rodzice. Nauczyciele też - nie wierzę że nie widzieli że małą przyniosła chomika do szkoły, który na dodatek krwawił od "pieszczot".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze mala nie jest po prostu nauczona odpowiedzialnosci a rodzice przed kupnem jakiegokolwiek zwierzatka powinni jej wytlumaczyc ze zwierzatko to nie zabawka z ktora mozna robic co sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfgdf
Masz rację, muszę poszukać jakiegoś pedofila i dac mu adres tej małej. Tylko sama najpierw muszę go poznać (adres), chociaż dziś się o niego dopominałam. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwwe
to samo bym zrobiła - spuściła lanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzieci w wieku 12 lat już niestety wiedzą co robią :/ też bym sprała, że przez 2 tygodnie na tyłku by nie usiedziała. poza tym rodzice - bezmyślni. takiemu dziecku nie należy kupować gryzonia :/ a w niektórych dzieciakach to tkwi :/ np mój brat - łapał muchy spinaczem do bielizny i palił je żywcem :/ wyrywał odnóża albo zagazowywał dezodorantem kiedy kopulowały na firance :/ i nikt mi nie wmówi, że nie wiedział co robi :/ albo tego, że to wina rodziców, bo mnie przecież też wychowali a ja taka nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiesz hellish, a najgorsze jest to, że mojego brata do dzisiaj bawi przemoc :/ z zafascynowaniem opowiadał mojej mamie jak dwoje dzieci 3 i 4 letnie zmasakrowały kota przygniatając go wiadrem w jakimś dołku "wyciskając z niego mleko" :/ oczywiście biedne zwierzę po paru godzinach umarło. gdyby to były moje dzieci, to po pierwsze by do tego nie doszło, a jakby doszło mimo wpajanych im zasad, to nie żałowałabym ręki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
much a chomik to jednak inny kaliber :O i nie przesadzajmy, że 12 latki nie wiedzą co robią szczególnie z noszeniem chomika za tylne nogi :O miałem chomika w podobnym wieku i nie wpadłem na takie "wspaniełe" pomysły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medium100
ALBO CIEBIE Z TEJ STRONY-WTRACACZU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja wygrałem życie ----> wiesz, mucha też czuje :/ zaczyna się od muchy, potem może być chomik, następnie kot lub pies a na końcu człowiek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hellish -----> wina rodziców, że kupili zwierzę. a 12-latka to już swój rozum ma, wywalałoby to płaskie cycki na wierzch, obłapiałoby się z chłopakami na dyskotekach, niektóre takie to już seks uprawiają, a nie wiedziałyby że robią krzywdę zwierzątku? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no to właśnie piszę - w przypadku moim i mojego brata to się nie sprawdza. mnie zostało wpojone, a on to odrzucił. od małego taki był. gdyby to była kwestia wychowania, to bylibyśmy tak samo nastawieni do zwierząt i w ogóle w stosunku do przemocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hellish -----> a znajomi się dziwią, że zamykam pokój na klucz kiedy mój brat przyjeżdża 😭 a on mówi "kup sobie kota, bo się można z nim fajnie bawić" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Kuraiko no to właśnie piszę - w przypadku moim i mojego brata to się nie sprawdza. mnie zostało wpojone, a on to odrzucił. od małego taki był. gdyby to była kwestia wychowania, to bylibyśmy tak samo nastawieni do zwierząt i w ogóle w stosunku do przemocy. " Ja dużo razy pisałem że wychowanie to bzdura:P.Jednego przekona byle gadanie a innego 1000 batów nie przekona:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, kocham zwierzeta :) ale zeby dziecku pedofila zalatwiac za chomika? :O pokręcone jestecie :O oczywiscei rozumiem, ze to taka "przenosnia" ale mimo to cholernie niesmaczna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwwe
tyłek tez mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego chyba nie musze mowic, natomiast, spotykalam zwierzeta doswiadczone takim okrucienstwem ze strony :"doroslych":( osób, ze szkoda mi sie w ogole wypowiadac zwiazane pobite i zaglodzone psy, zabite koty:( nie mam slow :( to jest dopiero męczarnia zaraz ktosa pewnie napisze czemu niby pies ma czuc inaczej niz chomik nie mowie ze czuje inaczej, ale to jednak inne stworzenie, inaczej myslace, inaczej zyjące i przepraszam, ale bardziej mi szkoda zatluczonego psa niz chomika czy rybki :( moze jestem dziwna, ale jakos pies bardziej przywiazuje sie do czlowieka to samo kot choc naprawde kocham zwierzaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hellish ------> wiesz on jest dziwny :/ fascynuje go historia, II wojna światowa, wiesz te klimaty - hitler, stalin (no ja też nie jestem lepsza oglądając po nocach zdjęcia ofiar dr mengele :P), wg mnie to skłonności sadystyczne ("a co się stanie jak cię uderzę w taki sposób w kark" :/) i problemy z nawiązywaniem kontaktów międzyludzkich. no ale to odrębny temat pt "mam dziwnego brata" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hellish ----> :D nie no, nie mam na myśli że będzie zabijał Żydów itp :P ale... nie potrafię go rozszyfrować... jak zrozumieć osobę, która czyta "Szczerbiec", pismo Korwina-Mikke, głosuje na lewicę lub PO, brzydzi się gejami, robi foty ludziom robiącym "zieg heil" itd :/ no a skłonności sadystyczne to inna sprawa - "a teraz pobawimy się w słonika" :/ (czyli zatykanie nosa :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×