Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pluszowy lew

Kto mowi ze tylko facetom chodzi o jedno?

Polecane posty

Gość pluszowy lew

Poznalem inteligenta, wesola, bardzo ladna i usmiechnieta dziewczyne. Dobrze sie przy niej bawie i ona przy mnie tez (przynajmniej tak mowi). Faza calowania, pettingu jest za nami. Pojechala do domu na swieta. Tesknilem jak diabli. Codziennie pisalem dlugie maile, otrzymywalem zdawkowe odpowiedzi.Czulem ze ja bardziej sie angazuje. W koncu temat zwiazku poruszylem na gg. Zaptalem co o nas mysli, jak mam ja traktowac itp. Odpisala ze nie umie mi odpowiedziec. Napisalem ze jesli chce sie ze mna tylko przyjaznic to w porzadku, ze nie chce jej calowac itp. jesli za miesiac o mnie zapomni. Nie chce czuc sie jak zabawka.Opdisala ze wcale nie musze sie tak czuc i jezeli chce byc tylko jej przyjacielem to ona to szanuje. Wie ze nigdy nie bedzie miedzy nami relacji chlopak-dziewczyna. Napisalem ze juz nie bedzie tak dobrze jak dawniej bo bede walczyl ze soba zeby byc tylko przyjacielem. Nie musisz walczyc, uslyszalem. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanów się lepiej
czy rzeczywiście chcesz być \"przyjacielem\", i co to właściwie ma znaczyć? Jak to ma wyglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to ze ona nie wie
jak ci powiedziec dosadnie zebys dal jej spokoj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanów się lepiej
nie wierzę w przyjaźń tam, gdzie się jedno zaangażowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszowy lew
o to ze ona nie wie - chce zebym sie z nia spotykal, zastanow sie lepiej - jak to ma wygladac? tak jak dawniej tylko bez pieszczot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszowy lew
tak naprawde nie wiem jak to ma wygladac czuje ze bede przy niej teraz sztuczny gdy napisalem ze nie bede jej juz calowal, uslyszalem "naprawde myslisz ze wszystko mozna zaplanowac?" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezna mgła
Przepraszam..ale ona moze Cie traktowac na zasadzie "z braku laku dobry kit"..to okrutne co napisałam,ale gdyby jej zalezało na czyms wiecej niz tylko na przyjacielskich relacjach,okazałaby Ci to w przekonywujacy spsoób.Ja wiem do czego jest zdolna zakochana kobieta,sama nią jestem i wiem jak zachowywałam sie kiedy bardzo zalezało mi na Kimś....Widzisz,sam zapytałęs ją i odpowiedziała Ci bardzo lakonicznie..że nie wie itp......gdyby jej zalezało z pewnoscią zachowałaby sie inaczej...ale moge sie tez mylić,mozliwe ze jest niesmiała itp..Pisałes jej długie maile a ona odpowiadała Ci zdawkowo...to chyba mówi samo za siebie......Ty sie zaanagazowałeś a ona na pewno nie chce byc sama,ale na mój gust z jej strony nie ma głebszego uczucia,ale wszystko moze sie zmienic,nikt nie wie co przyniesie los....mimo wszystko powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mówili że tylko pluszowe
misie maja bardzo mały rozumek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszowy lew
sniezna - dzieki a mowili - hehehe :) gdyby to byla tylko sprawa rozumku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezna mgła
prosze bardzo:) ze swojej strony proponuje przeprowadzic szczera rozmowe ale nie przez gg,tylko "oczy w oczy":)wtedy rozwiejesz swe watpliwosci:),laska chyba nie wie czego chce..moze czeka na księcia?? :)) a odnosnie tytułu tego topiku.....zalezy w jakim kregu się obraca,ja nie natrafiłam nigdy na panów którym chodziło tylko o jedno..zawsze było zaangazowanie uczuciowe...moze miałam szczescie:)...nie platałam sie po dyskotekach,bo dla mnie była to zenada,zreszta jestem miłosniczka troche innych gatunków muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszowy lew
sniezna to mialas szczescie :) bo ja spotkalem juz nie jedna taka pania (i to nie na dyskotece) najbardziej lubie patrzec na ich reakcje gdy mowie "nie" czesc rzeczywiscie podejrzewa ze jestem gejem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuls
Wiesz co, im bardziej pokazujesz drugiej osobie, że Ci na niej zależy, tym bardziej ona czuja sie pewnie. Uwierz, że nie tylko faceci lubią zdobywać. Kobiety również. Tak więc olej ją trochę, pokaż, że Ci nie zależy aż tak bardzo - bo przyjdzie jeszcze inny czas żeby mówić o uczuciach Jeśli chcesz się dowiedzieć, czy ona chce tylko sexu to zabieraj ją do wyra, dobrze przeleć i zobaczysz co będzie dalej. Niejeden związek zaczyna się od łóżka i nie jest zły. Poza tym, nawet jeśli się po tym na Ciebie wypnie to jednak też sobie poużywasz ;) Oczywiście jak już będzie po to nie biegaj za nią - bądź trochę zimnym draniem! Zastanawiałeś się kiedyś czemu kobiety są zafascynowane zawsze najbardziej tymi kolesiami, którzy są najbardziej niedostępni, olewają je, wykorzystują...w takim zawsze się jakaś zakocha a w tych poczciwych, uczuciowych chłopaczkach to już nie bardzo ;) Facet ma być facetem a nie romantyczną królewną marzącą o big love! Tak jak juz napisałam - na wyznania, uczucia i czułości przyjdzie jeszcze czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszowy lew
anuls - nie mowie od razu o wielkiej milosci az do smierci, ale mimo wszystko chce miec nic nadzieji ze moze z tego cos bedzie, jezeli jej zalezy tylko na sexie to sie zdziwi i wlasnie mnie sposrod wielu zapamieta jako tego ktory jej nie zerznal a tak swoja droga to nie lubie takich gierek, jak mi zalezy to to okazuje, podczas tych swiat pisalem codziennie az tu pewnego dnia pomyslalem, ze moze jestem zbyt nachalny i nie napisalem na drugi dzien otrzymalem najdluzszego maila od niej, pisala ze sie martwi, pytala co slychac wiem ze masz sporo racji, ale ja tak nie chce, to jest manipulacja :) pozostane naiwnym idealista, romantykiem, ale pozostane soba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezna mgła
nie do konca zgodziłabym sie z opinią poprzednika,jakos nie zauwazyłam,aby któras z moich kolezanek biegała za "zimnym draniem",ale jestem juz troszke z innego pokolenia,mozliowe ze aktualnie takie zachowania sa w normie:)))...w/g mnie aby kobieta mogła ubiegac sie o wzgledy mezczyzny,to mimo wszystko musi mieć jaką pewnosc,ze nie jest mu cłakiem objetna.Nie znosiłam nigdy nachalnosci i sama ze swojej strony uwazałam aby mnie tak nie postrzegano.Kobieta moze uwodzić spojrzeniem(u mnie sie to sprawdzało :))usmiechem,zreszta od raqzu mozna wyczuc czy ta druga strona jest zaintaeresowana czy tez nie.Najgorzej,jak daje się do zrozumienia ,ze nic z tego nie bedzie,a koles brnie w to dalej,przychodzac codziennie do domu i zanudzajac swoimi opowiesciami..kiedy juz nie wytzymałam i powiedziałam mu,ze naprawde na nic nie moze liczyc i zapytałam,czy naprawde nie widziała po moim zachowaniu,ze tak jest w istocie ,to odpowiedziała,ze owszem widział,ale sadził ze z czasem sie przekonam do niego .....zenada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezna mgła
pluszowy lwie,takich mezczyzn jak Ty, to w dzisiejszych czasach ze swieczką szukac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuls
Wiesz Pluszowy Lwie, jeśli będziesz taki jak piszesz, ludzie będą Cię wykorzystywać i będziesz tylko cierpiał. Musisz być trochę egoistą, okazać stanowczość. Wiem, co piszę. Ja też jestem uczuciową osobą i wierzę, że ludzie nie są źli. Ale z tego właśnie powodu mój partner ma mnie pod pantoflem zupełnie - on wie, że niczego praktycznie nie potrafię u niego wyegzekwować, zawsze odpuszczam, ustępuję - a wszystko to w imię miłości. Nie pozwól sobie, by być takim, bo to niedobrze :( Uwierz mój drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszowy lew
sniezna - o tak spojrzeniem to umiecie dzialac cuda :) anuls - po czym wywnioskowalas ze nie jestem stanowczy i ludzie mnie beda wykorzystywac? Uwazam ze wlasnie nie daje sie wykorzystywac, potrafie powiedziec "nie". W imie milosci zrobie naprawde wiele ale tylko gdy druga osoba zasluguje na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszowy lew
az sie lezka w oku zakrecila ;) milego dnia! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszowy lew
spotkalem sie z nia wczoraj, dostalem skarpety zrobione przez nia na drutach (jedna z serduszkiem druga z moim pseudonimem) - jeden z najfajnieszych prezentow w moim zyciu, bylismy u mnie w mieszkaniu, wypilismy wino, potem obejrzelismy film, bylo prawie dokladnie tak jak przed swietami, prawie - nie pocalowalem jej, nie przytulilem (mimo ze myslalem o tym caly czas) przed chwila dostalem od niej sms`a "chce zeby bylo tak jak przed wyjazdem, byc moze nie bedziesz chcial mnie juz widziec, ale musialam to napisac" czemu ona nie chce zwiazku? chce sie z nia spotykac, ale nie chce byc traktowany przedmiotowo. co odpisac? odpisywac w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukta
chłopie daj jej czas, rób swoje a wszystko się ułoży, nie popędzaj bo to spie..., niech prawy się same rozwijają,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszowy lew
rob swoje? to znaczy co? uslyszalem ze nigdy nie bedzie miedzy nami relacji partnerskiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukta
daj jej czas aby mogła zaakceptować to co się między wami rozwija może tak mówi aby sprawdzić czy zależy Ci na niej także jako przyjacielu, a dopiero potem pozwoli się sobie zaangażować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszowy lew
lukta :) przeczytalas wszystko? bo wlasnie mi chodzi o to zeby sie pierwsze zaprzyjaznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukta
masz rację, zbyt późno, zbyt szybko czytam, zbyt szybko wyciągam wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
możliwe, że ona kocha innego a Ciebie lubi...ma sie z kim spotykać, przytulać, całować...to jej odpowiada....zakochany adorator fajna rzecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszowy lew
jestem w kropce... czuje ze jak odpisze, ze nie bedzie tak jak dawniej to nie bedzie sie chciala ze mna spotykac jak ja rozkochac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
jesteś na przegranej pozycji: to Tobie zależy...ona szuka przytulanki, sponsora kina i kolacji. Musisz być egoistą i myśleć o sobie... Najlepiej jej nie odpisuj i poszukaj kobiety, która Cie pokocha. Szkoda czasu na cierpienie, po co Ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszowy lew
BBBBBBBBBBBBB dzieki :) potrzebowalem zeby ktos potwierdzil to o czym myslalem ide spac Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×