Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

BezSexu-->wszystkie kobiety sie kocha. Co do zdrady- jesli naprawde bym kochal i zalezaloby mi na niej to wybaczylbym. Tylko wiem puzniej ciezko zapomniec i zaufac od nowa. Ale wiem ze mozna wybaczyc i stwozyc od nowa szczesliwy zwiazek tylko trzeba wyciagnac wnioski. Czasem zdrada zbliza ludzi pozwala dostrzec zeczy ktorych wczesniej nie widac. Glowa do gory. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem rozłąka dobrze robi... ludzie mają czas na przemyslenia... daj czas mu i sobie... takie jest moje zdanie... może do tego trzeba dojrzeć... ale przyznam szczerze że ja zdrady bym nie wybaczyła :( mimo, że bardzo bym kochała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mogę ... to jak wróci ,jeśli wróci to się zastanów .. ostatnio jeden taki niby wrócił a po 3 miesiącach poszedł z powrotem i jak tu im ufać ... Choć mocno wierze w prawdziwą miłość i w to że gdzieś czeka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale on powiedział ze romans by wybaczył ale sexu tylko dla przyjemnosci nie bo jezeli bym go kochała to .......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wampirzyco....sa ludzie co daja mi swoje serca.....a ja ? chyba jestem pijana dzisiaj...przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze coś wymysle ... ten tlen nie chc ze zeby tu był ...!!!!!!!!!! aznowu nie wiem jak go usunąc ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge sie pozbierac...chociaz bardzo chce :( nie wiem co mam robic ze swoim zyciem....jestem wariatka nie przystosowana do mtego swiata:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owen Feltham Dość mi jest, miła,pomyśleć o tobie Dość mi jest, miła, pomyśleć o tobie, Bym całe piękno, rozsiane po globie, W duszy obecne poczuł i realne: Bowiem piękności, co z cnoty się tworzą, Przypominają mi tym łaskę Bożą, Że wciąż obecne są, choć niewidzialne. Gdy siedzę, z piersi śląc gorzkie westchnienia, A dzień gasnący z wolna w noc się zmienia, Aż krucze skrzydła mroku mnie zagarną, Dość wspomnieć ciebie — i, jak błysk, co budzi Uśpionych choćby najtwardszym snem ludzi, Jasna twa piękność rozświetla noc czarną. Choć nieobecna — jesteś: to dowodzi, Że z oddaleniem nigdy się nie godzi Miłość, tworząca z dwu dusz jedną pełnię: W swym ruchu prędkim dopóty nie spoczną, Aż się nawzajem, choćby i w noc mroczną, Oświetlą, ujrzą i scalą zupełnie. Tak też ocean, gdy spiętrzy fal góry, Skąpie w przypływie nawet pałac, który Z dala od morza stoi w delcie rzecznej: Ba, więcej mocy tkwi w sercu wezbranem, Bowiem, choć miłość też jest oceanem, Jej przypływ nie jest codzienny, lecz wieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paul Fleming Jak by chciałcałowanym być Zawsze w usta, gdzie najsłodsze I do głębi serca dotrze. Ni swawolnie, ni przymuśnie, Ni z językiem śpiącym gnuśnie. Nie za wiele, nie za mało, Bo zabawką by się stało. Nie za cicho, nie za głośno, A utrafić w miarę znośną. Ni z daleka zbyt, ni z bliska, Bo tu żal, a tam ból ściska. Ni sucho, ni zbyt obfito, Jak Adonis z Afrodytą. Ni za ostro, ni za chwiejno, To na raz, to znów kolejno. Nie za wolno, nie za spiesznie, W miejscu byle jakim też nie. Pół tchnienia, pół ukąszenia I pół w usta zanurzenia, Pora też ma być sposobna I nie w ciżbie, lecz z osobna. Całuj się więc, wszelka młodzi, Jak się umie, chce i godzi! Tylko ja i luba znamy, Jak się z nią całować mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maanam » Jestem kobietą Nie wyobrażam sobie miły Abyś na wojnę kiedyś szedł Życia nie wolno tracić miły Życie jest po to, by kochać się Mam w domu szafę bardzo starą Z podwójnym dnem, a lustrami dwoma Gdy zaczną strzelać za oknami Będziemy w szafie żyć Starczy nam ubrań na wszystkie pory Szalone bale, dzikie kolory I u znajomych jest tyle szaf Będzie co zwiedzać przez parę lat 👄dla Ciebie Ksiaze nocy-->bezsenność czy tesknota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tesknota jest straszna:(tyle sie mysli ze nie mozna spać;) ja jestem w związku na odległosc wiec jest mi trudno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×