Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juh

wolicie telefony z klapka czy bez?jesli tak ,to dlaczego

Polecane posty

są KOBIECE!:D Biedulek zawstydził się ze ma telefon kobiety i teraz sie z nami nie zgodzi bo to byłoby ponizej jego godnosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę na dwa fronty. Sony Ericsson bezklapkowy i Nokia klapkowa. Stawiam na użyteczność. Klapka poręczna, nieklapka funkcjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego telefon z klapką ma być od razu kobiecy?:O kobiecy to jest jak ma jakiś kwiatek (np. Benq siemens EF61) albo jest różowy (ew. czerwony)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porysowany wyswietlacz? moja nokia codziennie lata rano,bo oprcz faceta takze ona sp[i ze mna i zawsze rano spada na podloge,nosi sie w torebce pelnej drobiazgow i nie mam zadnej ryski na wyswietlaczu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio zmienialam tel. b ardzo chcialam miec z klapka gdyz wydawal mi sie lepszy. poszlam do salonu i poprosiam o pokazanie mi wybranych modeli. bardzo sie rozczarowalam. tel z klapka wcale nie jest taki fajny, przede wszystkim jest mniej solidny i bardziej awaryjny, a ja nie moge pozwolic sobie na awarie i brak tel..polecam zobaczyc i porownac..ja stawiam na funkcjonalnosc. klapka rusza sie na boki z reszta pracownicy salonu sami odradzali mowiac ze szybko sie ekspoloatuje od tego trzaskania..itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac, ze w telefonach jest funkcja automatycznego blokowania klawiatury wiec nie wiem jak tel moze sam dzwonic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> crazy_bogie no tak, ostatnie zdanie "reszta pracownicy salonu sami odradzali" mówi za całość. z tym że do salonów przyjmują często ludzi którzy nie mają zielonego pojęcia o telefonach, wiem to z autopsji:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> crazy_bogie Niestety.. z tym samoistnym dzwonieniem to prawda sam dostałem od znajomych parę takich telefonów. Odbieram a tam słyszę jakieś rozmowy. Dobrze że mnie nie obgadywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam nowe kobiece cechy jarka-84. jarku powtarzasz się ze swoimi tekstami :D klapka, bo: *nie muszę blokować klawiatury *nie musze naciskac zadnego guzika tylko otwieram klapke i gadam *moj tel ma takie fajowe dzwieki jak sie ową klapkę otwiera i zamyka więc często siedzę i przez 10 minut otwieram i zamykam tel :D * są wygodniejsze niz tel bez klapki, gadajac przez ten z klapka moge robic cos rękoma :D nie powiem co :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robak, czasami potrafisz powiedzieć coś do rzeczy, nie jesteś taka ruhra za jaką Cię uważam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matko moja miła
Jarek a jaką masz tapetę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden powód dla którego facet powinien mieć telefon z klapką! uwaga uwaga! Bo wyświetlacz się nie rysuje! a dla niektórych to ma zasadnicze znaczenie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mam klpaki ani rys na wyswietlaczu... a o tel srednio dbam...wiec wasza teori troche sprzeczan jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mnie Jarku-84, po dwóch miesiącach szybka mojego k800i jest naprawdę w opłakanym stanie😭:classic_cool: >ale ja nie mam klpaki ani rys na wyswietlaczu... a o tel srednio >dbam...wiec wasza teori troche sprzeczan jest bo dla was dbanie średnio to dla nas dbanie mega-zajebiście-mocno:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×