Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juh

wolicie telefony z klapka czy bez?jesli tak ,to dlaczego

Polecane posty

? moj facet wchodzi z innego zalozenia...jesli np samochod jest uzytkowany przez kobiete to jest w oplakanym stanie :D (ja tu wyjatkiem ejstem :P ) a jesli codziennne rzucanie nim o sciane i podloge to wedlug ciebie normalne to przepraszam :classic_cool: i nosze nie w wielkiem torbie pomiedzy drobiazgami :D faceci jednak bardziej dbaja o elektronike:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z klapką
crazy_bogie u mnie to było jakieś 3-4lata temu, telefon sam sie nie blokował- tzn sama klawiatura sie nie blokowała, trzeba było ją ręcznie blokować, o czym często zapominałam... ale nawet jak ją zablokowałam, to i tak jakims cudem potrafiłasie sama odblokować i wtedy następowała cała seria "głuchych" telefonów do osób, zktórymi ostatnio rozmawiałam... Aha, teraz mam telefon z klapką, mam go ponad rok (albo i dłuzej, dokłądnie nie pamietam), ale klapka działa bez zarzutu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samochód to zupełnie inna bajka🖐️ >a jesli codziennne rzucanie nim o sciane i podloge to wedlug ciebie >normalne to przepraszam średnio 2-3 razy dziennie wypada mi telefon z wysokości ~1,5 metra na beton, w kieszeni jest razem z kluczami a więc normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo dbania o elektronikę - na uczelni raz widziałem jak panna obchodziła się z laptopem - praktycznie nim rzucała i trzaskała klapą jak pokrywą od śmietnika. Aż się serce krajało :( Jak mój skarbek zsunął się z kanapy na podłogę myślałem, że umrę z przerażenia :O kobiety nie mają za grosze delikatności dla elektroniki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×