Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JakCytryna

wierszyk- rymowanka pomożecie?

Polecane posty

jest problem bo zadania czasami sa tak skomplikowane ze dziecko nawet nie potrafi konkretnie powiedziec co ma zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tylko...
nauczyciel powinien wytłumaczyć na czym polega zadanie, a od ćwiczenia zrozumienia są specjalne teksty z testami "na zrozumienie z czytania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, ale niektorzy rodzice to sami sa diiotami, i dla nich siedzenie z dzieckiem przy lekcjach to katorga. najlepiej dzieciaka przed telewizor na 12 godzin i jest gites. a jak pale przyniesie to leją równo pasem po dupie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JakCytryna - spoko, pomagaj, jesli uwazasz, ze to konieczne, ale nie doprowadz do tego, zeby twoje pomaganie przerodzilo sie w odrabianie za dzeicko ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtrhtr
siedze na kafeterii dla własnej fanaberii po co?? pytam się ja! czemu??? ku zdumieniu memu!! ależ jam nieroztropna!! podła szczyga okropna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, JakCytryna. Znam te podręczniki, zwłaszcza te do podstawówki obfitują w różne rewelacje :O To są właściwie eksperymenty na dzieciach, program zmienia sie tak szybko i w sposób tak nieprzewidywalny, że czasem zmierza do absurdu. Ale faktem jest, że napisanie prostej rymowanki nie jest rzeczą nieosiągalną dla 10-latki, zwłaszcza przy pomocy dorosłych. Mała jeszcze nie raz się zetknie z naprawdę beznadziejnym zadaniem, w którym bedziecie musieli jej pomóc. Bez kreatywności nie da rady, a kreatywność trzeba w dziecku wykształcić stopniowo, na zadaniach coraz trudniejszych :) Tylko o to mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tylko...
nie wiem czy to utopia, widze, że jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×