Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka jedna zołza

JAK TO JEST Z TYM KTO ZA CO PLACI NA WESELE????

Polecane posty

Za co płaci pan młody, za co pani panna młoda? Kto płaci za gości,jedzenie,orkiestre,kamerzyste,fotografa,obraczki,wódke itd. ? Z góry dziękuej za odp:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __lolo
to wszystko zależy wg starych tradycji pan młody płaci za wszystko oprócz jedzenia sali no i ubioru panny młodej czyli obrączki orkiestra wódka kościół itp ale teraz się to zmieniiiiiiiiiiia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pan młody:orkiestra,obrączki,wódka,napoje pani młoda:restauracja (lub sala),jedzenie,placki a za kamerzystę i fotografa to można zapłacić już wspólnie po ślubie (chociaż powinien za to płacić pan młody)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedede
Najlepiej, gdy przyszła para młoda placi wspólnie za wszystko. Potępiam sponsorowanie wesel przez rodziców :O O kredytach już nie wspomnę ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za hotel dla gości
kto płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no to niezly wydatek ma pan mlody:P bo jak pann młoda tylko sala i jedzenie no to nie jest źle:P My zaręczylismy się niedawno bo w sylwestra ale trzeba powoli zaczynac cos planować. Mamy mozliwość dostania sali za 200zl od czwartku np do wtorku:) Mieści 80 do 85 osoc to akurat dla nas:D Za jedzenie ,kucharki i kelnerki nie wiem jeszcze ile wyjdzie ale sala tania:D Ci od przystrajania biora 900zl z przystrojeniem kosciola ,domu panny mlodej ,sali i wypożyczają przystrojony samochód wszytsko za 900zł i dekoruja cudnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w praktyce to wcale panna młoda nie wyda mniej...zobaczysz ;)...wiem co mówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i pan młody jeszczepłaci za bukiet dla panny młodej i przystrojenie samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za hotel dla gości
płaca sami goście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze masz racje bo w koncu jedzenie kosztuje... no ale wodka też :D hehe ojoj tzeba kase zbierać :D A wy ile wydaliście na swoje wesele? i ile osób mieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza policz sobie
jedzenie (ryby, ciasto), obsługa, kucharki, dekoracja, twoja suknia, buty, dodatki, fryzjer, kosmetyczka... w końcowym rachunku wydacie tyle samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas w restauracji
nie płaci sie za salę, ale manu waha się średnio od 120-140zł/os. i nie jest w tę cene wliczona wódka, szmpan na powitanie, napoje bezalkoholowe, ciasta, tort oraz ryby. jesli para młoda życzy sobie dzika, to też płąci za niego osobno. wystrój też robimy my i jest on darmowy, my również dajemy parze limuzynę (udekorowaną) i apartament w naszym hotelu na jedna noc. za poprawiny trzeba dopłącić gdy trwaja dłuzej niż do 20ej. nasza restauracja i hotel znajdują sie na pomorzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od tego jak się ,,dogadacie" :) Mozecie podizelić sobie koszty lub też za wszystko płacić na pół. U mnie było tak: Ja- sala,dekoracja sali,kucharki,kelnerki,jedzenie (również ciasta,tort i owoce),dekoracja kościoła mąż-kamerzysta,orkiestra,wódka i napoje,obrączki,ksiądź i organista,dekoracja auta,bukiet ślubny. Jeśli chodzi o nocleg ja pokrywałam koszty za swoich gości,mąż za swoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonzo 25
Nasz ślub bardzo nas stresował. Ogromnie stresowała nas cała otoczka wesela- kupno sukni, wybór zespołu itp. W takim zamieszkaniu nie było czasu zaplanować dekoracji. Postanowiliśmy część obowiązków przekażemy fachowcom , i nie żałujemy. Wszystko wyglądało pięknie, piękne kwiaty My i cała nasza rodzina polecamy http://www.dekoracje-slubne-torun.pl/dekoracje-slubne-uslugi-slubne/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×