Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gajka2

Ładne imiona wybrałam?

Polecane posty

Gość Lili_83
gajka---------> przepraszam, że pozwoliłam sobie żartować troszkę kosztem Twojego topiku, ale tak się rozkręciłam po tym co ludzie napisali mi tutaj: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3652445 że naprawdę nie mogłam się opanować:D Już wcześniej napisałam Ci, że imię Stanisław bardzo mi się podoba i pozostałe imiona też:) Ja zamierzam dać na imię mojemu synkowi właśnie Stanisław:) Jestem zdecydowanie za tradycją:) Jeśli będzie dziewczynka dostanie imię Dobrusia:) podrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabriela i ksawery, po polskiemu i normalnie:) jak czytam te nowomodne to az smiech mnie bierze, przynajmniej wiem, ze z moich dzieci w szkole nie beda miec polewki i nie zostana ofiarami mody. eryk to tez polskie imie, a przynajmniej dawniej bylo dawane, mialam dekarza eryka, niestety, pewnego dnia "wiatr" go zwial z dachu i zagoscil po drugiej stronie teczy:( brakuje jeszcze aleksis, szona, dzejmsa i tupaka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili_83
A propos tamtego topiku - jakiś podszywacz podkręcił jeszcze klimat pisząc, że mam męża afrykańczyka i wymieniając tam jakieś nazwisko:D zwijaliśmy się z moim chłopem ze śmiechu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie tupak nowak ladnie brzmi:P moze ktos sie skusi:D ja jestem justyna krystyna, nie wiem czemu kryski jakos nie bardzo sa na czasie... dajac synowi na imie ksawery nawet do glowy mi nie przyszedl xavier wisniewskiego:O a co myslicie o: ignacym, konstantym, sylwestrze, sergiuszu... felicji, anastazji... chociaz ja przy nastepnym trafieniu biore emilie lub antoniego, pozniej pewnie zuzanna, hanna i z meskich ktores z wymienionych:) oby to za predko nie nastapilo, choc specjalnie bym nie plakala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .aja.
Ja własnie chce dac Franek albo Leon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roznicy nie widzę
Franek i Staś dla kolegów, a jak nauczycielka będzie sprawdzała obecność i powie: Franciszek, Stanisław, to dzieci posikają się ze śmiechu. Dla mnie Franciszek, Stanisław, Jan, Antoni, to takie same dziwadła jak Barajan, Kłantin czy Kewin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Mnie nie podoba się żadne z tych imion, no może jeszcze Hanię jakoś bym strawiła. Generalnie nie podobają mi się takie starodawne imiona, choć te rodem z oper mydlanych też nie. No ale, nie to jest ładne, co jest ładne, tylko to, co się komu podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Leon, fajne imie zupelnie o nim zapomnialam:) ale przypomnialo mi sie jak sasiadka mojego taty dala Konstancja corce i wszyscy sie nasmiewali, dzis dziewczyna ma 10 lat i jest kocvhna Kosia dla wszystkich nikt sie nei smieje ani nic takiego :) dzis z perspektywy czasu etz mi sie Konstancja podoba, chociaz jak mojemu synowi mąż chcial wląsnie po dzidku dac na imie Wilhelm to sie troche skrzywilam, a moze neipotzrebnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam, ze imiona Czesio i Franio tak mi sie KOJARZA, a nie, ze osoby noszace te miona sa alkoholikami. W naszym jezyku funkcjonuja takie wyrazenia \"glupi Jasio\", \"glupia Manka\", \"jakis tam Franio\", \"wujo Miecio\", \"pan Gienek\" itd, przez co nie kojarza mi sie dobrze te imiona. Natomiast Stanislaw jest pieknym imieniem i bardzo chcialabym tak nazwac syna (ewentualnie Antek, Antoni, ale Stanislaw ma u mnie tradycje rodzinne, a Antek nie). Kalina dla dziewczyny to tez piekne imie, ale znajome Kaliny mialy problem z tym, ze wszedzie upewniano sie, czy maja na imie Karina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam... i tak dam Kalina, córce, bo to jedno z wymarzonych (przeze mnie) imion dla córci :) o ile będzie córcia Co do Stasia to pewnie, że ładne imię, ale ja mam akurat skojarzenie niefajne. To nie oznacza, że wszystkie Staszki wyrastają na alkoholików itp. Absolutnie nie. Zresztą Alexxa doskonale spuentowała dyskusję. Nic dodać nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Młoda Mężatka
Jedynie Hania mi się podoba z tych imion :) ale za to bardzo bardzo mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie*
Kalina ładnie-ale moj kolega z klasy tak sie nazywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×