Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Babcia Drypcia

Wasze najwieksze marzenia

Polecane posty

a ja bym chciała umieć cofać czas ;) Ależ bym była idealna wtedy o chciałabym czasem potrafić się uciąć w jęzor zanim coś 'walne'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm kufe, nie kufereczek. i nie o danie szczęscia chodzi, tylko o parę przyziemnych drobiazgów, jak dom duży drewniany, kawal ziemi na której mogłabym różne zielsko uprawiać. może jakaś mala przetwórnia tego zielska. kilka dużych piesków itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby jarek nie został dżedaj żeby zaliczyć sesję zdrowie dla całej rodziny żeby zawsze była kasa na fajki i alko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczek41: ty jesteś jak ten trzeci w tym kawale: Trzech murzynów złowiło złotą rybkę. Rybka mówi: -Wypuścicie mnie to spełnię wasze trzy życzenia. Murzyni po namowie wypuścili złotą rybkę. Rybka mówi: - Teraz spełnię wasze trzy życzenia. Pierwszy murzyn: - Chcę być biały! Spełniła życzenie. Drugi murzyn: - Ja też chcę być biały! Spełniła życzenie. Trzeci murzyn: - A ja chcę żeby oni z powrotem byli czarni! :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi zezowata baba do zezowatego lekarza - Nie wszystkie naraz mówi lekarz. Baba na to: - Ja nie do pana, ja do tego pod oknem. (spodobał mi sie ten dowcip !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I will be
chciałabym mieć meża ktory kochałby mnie najbardziej na świecie ... z ktorym bym mieszkała w małym domku nad jeziorem gdzie nikt by nas nie widział ... nie chciałabym byc bogata ani biedna, przepiękna ani brzydka ,głupia ani mądra , miła ale wredna , wygadana ani cicha , chciałabym byc szczesliwa sekunde przed śmiercią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za kawał :D jarku: jak zostaniesz dżedaj wyślij zdjęcie na robaczek41@gmail.com 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czytać w myślach :P ale z tych bardziej "przyziemnych": nie siedzieć tyle na kafe :o zaliczyć sesje ( a przez kafe moze sie to nie udac :P ) kochać tak mocno jak za pierwszym razem... ;) hehe no i wygrac we wtorek w totka :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc zdrowa skonczyc studia dostac dobra prace isc na dalsze studia do 30stki miec swoj apartament i samochod pelna szafa butow spotkac ukochanego tego prawdziewgo(rozstalam sie po 8 latach) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×