Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iks_aiks

Jak to rozumieć?

Polecane posty

Gość iks_aiks

Poznaliśmy się na necie wymiana fotek tematy do rozmów wszystko ok pisze ze jest mna zafascynowany, ze go intryguje dochodzi do spotkania przebiega bardzo miło, mamy o czym rozmawiac, lekki flirt, troche tajemniczosci, spedzamy ze soba jakies 5 godzi, on mnie całuje- pocałunek odwzajemniam mowi, ze chcialby sie jeszcze spotkac ma nadzieje, ze jeszcze sie zobaczymy itd całuje mnie na pozegnanie rano sms jak sie czuje itd... odezwałam się na gg... zignorował choc był... do tej pory cisza... ktos to rozumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz złotko
takich kobiet nikt nie traktuje poważnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfa d
moze jest zajety i ma pilna sprawe a ze jest dostepny moze brak z gg korzysta?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trafiona - zaliczona
teraz z następną się spotka i będzie to samo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz złotko
ej nie usprawiedliwiaj jego zachowania, to śmieszne. gdyby mu naprawdę zależało odezwał by się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to może wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennikowka
e tam zalezy od osoby, znam takich co podchodza calkiem powaznie do znajomosci internetowych ale tez kiedys spotkalam sie z jednym co mnie pozniej na gg zignorowal... jego strata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej głupota
Typowe. On spędził milo wieczor. A Tobie się marzył związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria11
jakich kobiet? co ona mu zrobila:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michela york
wykorzystal cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iks_aiks
No własnie... co ja mu zrobiłam? tez pomyslalam, ze mnie wykorzystał ale po co sie odezwał na drugi dzien a teraz milczy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iks_aiks
Gdyby mnie chciał wykorzystac to darowałby sobie te teksty na koniec i w ogole sie na drugi dzien nie odzywał... :/ nie moge sie przeciez znow odezwac, zeby mnie ignorował :( ma przeciez moj numer tel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wrzuc na luz
zajmij sie czyms innym i daj mu szanse na odezwanie sie - z wlasnej woli, a nie bo go bedziesz poganiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iks_aiks
No wiem :( Nie ujawniam sie nawet na gg bo bym nie zniosła gdyby on tez bym i mnie zignorował :/ ale wiecie jak to jest... taka sie olana poczułam i naiwna :(( szczegolnie, ze to był pierwszy raz w zyciu kiedy sie całowałam na 1 randce :/ moze lepiej gdybym na to nie pozwoliła... ech szlag mnie trafia... im bardziej on jest niedostepny tym bardziej mi jakos zalezy.... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecz sie gupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to nie on był
gg jak jest tak ustawione włącza sie automatycznie wraz z uruchomieniem kompa ja też miałam o to pretensje, potem okazało sie, że to jego siostra korzystała z komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iks_aiks
Zapytał mnie na GG czemu sie nie odzywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iks_aiks
Co ja mam o tym myslec ...? wydawało mi sie, ze jak komus zalezy na znajomosi to zabiega o kontakt ird.. i ze to facet robi zazwyczaj a nie kobieta, tzn nie chciałam sie narzucac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele mele dudtki
a skad wiesz ze byl na gadu-gadu, czy aby umiesz przeswietlic ekran oczami? Kobieto...moze wyszedl, zostawil kompa "on" - nie wyciagaj zadnych wnioskow pochopnie, bedziesz tylko niepotrzebnie wiercic dziursko a pozniej wypytywac faceta dlaczego i po co, a on...nic z tego nie zrozumie...no i wtedy to faktycznie moze przestac sie oddzywac...powodzenia... Zauwazylam za na forum przesiaduja zdeprymowani ludzie (wiekszasc) - odpowiedzi macie baaardzo negatywne, a moze to sprawia niektorym przyjemnosc ze innym tez moze byc zle...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alessandra ambrosio
Mam taka samą sytuacje.. on jest na gg ale się nue odzywa.. ja tez tego nie zrobie bo wydaje mi sie, ze bedzie to nachalne.. jesli chcialby napisalby.. tak sadze;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rota Kokota
trele - wiesz, fajnie jest czasem komus dokopac w kostke albo i gdzie indziej a do pozostalych - a co to facet musi robic pierwszy ruch zawsze? jest rownouprawnienie - nie tylko w pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iks_aiks
Był bo zmienił mu się opis na niewidocznym... ech nie wiem... Teraz napisał jak gdyby nigdy nic i mówi, że bardzo mu się spotkanie podobało i że się stęsknił i że chciałby znowu się zobaczyć... Myślicie, ze to typ faceta który sadzi, ze to kobieta moze sie tez odezwac ? albo taki ktry chce miec duzo wolnosci dla siebie? Pytam bo nie chciałabym zeby pozniej np sie zamykał przede mna jakby miał problem itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senaaaaaaaaaaa
przede wszystkim to sie za duzo nad tym zastanawiasz. Skoro sie odezwal to nie rob problemu i sie spotkaj, poznasz go tylko jesli sie spotkacie a nie przez to czy zmienil na gg opis czy nie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika..
iks--> ja tez tak mialam zabiegal zabiegal a potem cisza odezwalam sie pierwsza i on mowi alleluja . Pytam sie go dlaczego milczal, on, ze to nie ma roznicy kto odezwie sie pierwszy, ze to ma wyplywac spontanicznie, a nie sztuczne czekanie na jego sms czy telefon. W ten sposob on uwaza, ze cala znajomosc jest sztuczna, pelna jakichs konwenansow zamiast robic to co serce podpowiada. Co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×