Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odszedł bo

Odszedł bo...

Polecane posty

Gość odszedł bo

przytyłam po urodzeniu dziecka:( nie jestem gruba tylko juz nie taka szczuplutka jak kiedys:( mam 170 cm i waze 62 kg.....inni faceci porafią sie za mną obejzec a on mnie zostawił:( inni mówia ze fajnie wygladam mimo urodzenia dziecka, ze mam fajne ciałko a jemu sie juz nie podobam :( mam 25 lat i zero chęci do życia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet kretyn i napewno twoja figura nie byla powodem trzymaj sie bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odszedł bo
znajomy zażartował, ze wreszcie wygladam jak kobieta a jemu nie odpowiada bo on tylko preferuje rozwiar 36 albo 38 no i zaraz po odejsciu widziałam go z jakąs taka laską ale ona ma chyba z 19 moze 20 lat....a on 32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
watpie by chodzilo tak naprawde o figure. tylko skonczony debil moglby sie tak zachowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odszedł bo
wiec co??? znudziłam mu sie?? czy moze przestraszył sie odpowiedzialnosci ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to dziecko to innego
faceta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze moze chodzic o ta odpowiedzialnosc. albo moze on woli zycie bez zobowiazan a jednak dziecko to juz cos naprawde na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
nie, raczej zawsze byl dupkiem. teraz ci pokazal jaki jest naprawde a ze nie przyszedl mu lepszy powod do glowy to powiedzial ze chodzi o twoja wage. widocznie zawsze go krecily inne laski i teraz pozwolil sobie poplynac facet ktoremu zalezy na kobiecie i dziecku nie patrzylby na to ze troche przytylas. ew. moglby cie zachecac do odchudzania i probowac ci pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odszedł bo
to jego dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to dziecko to innego
Czyli to bezwartosciowy dupek. Przykre, ale nie warto płakać po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam bo nie wiem
Odszedł tzn ? chce się rozwieść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszedl bo jest debilem...a faceci to tacy kretyni ze szkoda slow...zobaczysz jeszcze bedzie blagal ci na kolanach zebys przygarnela go z powrotem...bo to sa tacy kretyni ze az nie chce sie gadac...jak bedzie kolo 40 to on niedosc ze przytyje to jeszcze wylysieje...i tez go ktos wtedy zostawi...naprawde prymitywna istota skoro kieruje sie takimi kryteriami w zyciu...wiesz co zapisz sie na silownie, idz do fryzjerki, pomaluj sie kup ekstra kiecke i umow sie z nim na spotkanie a zobaczysz jak bedzie skomlal...a wtedy napluj mu w twarzi i odejdz z duma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odszedł bo
ale ja chodze regularnie do fryzjera, bez makijazu z domu nie wychodze i mam pełno seksownych ciuszków na takie okazje bo tak lubie sie ubierac.....teraz to nawet sie lepiej czuje bo nie wiszą na mnie jak na wieszaku tylko wreszcie jest co pokazac.....i szczerze nie zalezy mi juz na nim bo wiem, ze mam powodzenie tylko jemu cos odbiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkkka
Na pewno nei odszedł od Ciebie bo prezytyłas.Mezczyźni nie odchodza z tak błachych powodow,wiecnie pisz bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkjhkjhfghg
odszedł bo spasłaś się jak świnia i nie dbasz o siebie więc przestałaś się jemu już podobać. Prosta sprawa. Też bym odszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej dla ciebie że odszedł
przynajmniej wiesz z kim byłaś (z nikim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkjhkjhfghg
Ona zapomniała dodać że ich życie intymne stało się także porażką więc cóż się jemu dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkkka
za duzo lat na tym swiecie zyje i znam zycie,wiec droga autorko spojrz prawdze w oczy,to nie Twoja nadwaga jest powodem odejsia mezczyzny od Ciebie tylko cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalala......
170 cm wzrostu i waga 62 kg jak piszesz- to niby jaki rozmiar ubrań nosisz jeśli nie 38?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkjhkjhfghg
lepiej dla ciebie że odszedł - nikim to chyba ty jesteś skoro piszesz takie głupoty. Życie dało ci pewnie kopa, frustracja, niechęć.. rozumiem skąd się rodzi debilizm w najczystszej formie. Twoja próżność mnie pociesza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odszedł bo
i zapomniałam dodać że to nie jego dziecko tylko mojego kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkkka
Z jednej str.Ci wspołczuje,bo mozlwie,ze Twoj mezczyzna to dran,ale z drugiej str.Go rozumiem,bo jak nie umiesz dostrzec prawdziwych powodow odejscia Twojego faceta od Ciebie i Waszego dziecka to chyba facet nie umiała sie z toba po prostu dogadac i miał Cie dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ale ja waze
63 i mam 172 cm wzrostu i nosze rozmiar 38 wlasnie.... hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalala......
toteż dlatego zadałam pytanie... bo ja o wadze 62 kg i wzroście 166 też noszę właśnie 38....... więc autorka coś tu kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej dla ciebie że odszedł
hjkjhkjhfghg -> stul pysk, do ciebie nie mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvv
tak, tak wszystkie nosicie rozmiar 38. Tylko jakoś ciasno się nakładają wam ubrania w tym rozmiarze i trochę trzeszczą przy każdym ruchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami idioci
za to wszyscy faceci noszą prezerwatywy XXS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej dla ciebie że odszedł
aha i co do mojego życia to też zamilcz bo gówno wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkkka
lepiej dla ciebie że odszedł,przepraszam,ze sie wtrace ale moze na odwrot,moze to Ona jest nikim (za przeproszeniem) bo jezeli nie rozroznia prawdziwych powodow odejscia faceta tylko zapatrzona jest w siebie,w swoja figure to jakos źle o Niej swiadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×