Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusia chudziaczka

Ile ważyły wasze dzieciaczki na bilansie 2- latka???

Polecane posty

Gość mamusia chudziaczka

Bo ja aż się boje iść. Mój jest szczawik straszny, refluksowiec i niejadek a lekarki i pielegniarki nigdy nie moga sie powstrzymac od kąsliwych komentarzy... " że mama trzyma cię na jakiejs cud-diecie" albo "wystają ci żebareka jak skrzydeła i zaraz odlecisz" i inne takie złośliwe szpikulce... Mój ma 23 m-ce i waży 10.5 kg. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie załamuj rąk! Moja ma 17,5 m-ca i wazy 8700g. W wieku 2lat bedzie ważyła około 9300g. Tak mi wychodzi z wyliczen-przybiera około 100g m-cznie. Twój to tłuścioch przy naprawdę szczupłych niejadkach;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to moj syn w porownaniu z waszymi dzieciuszkami to olbrzym. Ma skonczone 2 latka i wazy 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam sie tylko
moj 17 m-cy i 12kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
synek, miał wtedy prawie 26 mies, a ważył 10.300 :p ma wpisane w książeczce \"niedobór masy ciała\" ale jest zdrowy i je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulencjaaaa
Mój synek ma 20 miesięcy i waży 14 kg. :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratmed
Moj synek 2lata i 2 miesiace waga 9,600 a wzrost 87cm!Wlasnie diagnozujemy przyczyne niedowagi:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój też ma 23 miesiące
i waży 11 kg, a waży tyle samo od 2 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm mój gdy mial 2 lata mierzył 85cm a ważył 15,5 kg a małą mając ponad 7 miesięcy waży ponad 8 kg i wcale nie są grubasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia wżyła na bilansie dwulatka 13 kg i miała 88 cm.Martwiłam się,że jest za szczupła,ale widzę,że chyba ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie załamuj się.A takie głupie gatki lekarek/pielegniarek olewaj. Jeśli Ty lub mąz jesteście chudymi osobami to jakim cudem synek miałby być pulchny??? Mój ważył 13 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhcn
moja corka ma dopiero 8 miesciacy a ja juz przejmuje sie jej waga bo wazy 7 kg i ostanio mala przybiera na wadze 100 gr na miesciac! wiem ze ma to zapewne po mnie bo ja tez bylam wielkimmm niejadkiem, ale tak jest juz u nas ze jak widza chude dziecko to juz mysla ze chore;/ wiem bo sama przez to przeszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja na bilansie 24 miesiące 10,4kg a wzrost niewiem dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababetix
a jak to wlasciwie jest z tym bilansem? bo mnie nikt nieinformowal ze musze isc na bilans z dzieckiem? jak to jest? idzie sie ot tak poprostu? czy lekarz powinien mi byl powqiedziec eczesniej np. na ostatnim szczepieniu?????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma 15 miesiecy i wazy 12 kg nie jest gruby ani pulchny ale taki w sam raz i lekarze zawsze sie dziwia ze tyle wazy jest grubej kosci tak mowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×