Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grubababa

20 kg w 53 dni ?? da radę ??

Polecane posty

Gość nie....
a przytyłaś te 20 kg w 53 dni ? skad sie takie biorą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amy015
Ja właśnie też próbuje schudnąć 20kg, ale do końca tego miesiąca:) mam nadzieje że mi sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieeeenkkkaaaa
przyłanczam sie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Amy 015
a jak chcesz tego dokonać???????....to niezłe przedsiewziecie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amy015
Planuje coś takiego: *dieta 500kcal, *pić tylko wodę i herbatę *30 minut tańca dziennie, *1h ćwiczeń typu.:brzuszki, hula-hop, jazda na rowerku, *jeść najpóźniej o 18 *ważyć się co 3 dni *a poza tym wprowadzić jeden dzień głodówki w tygodniu, Napiszcie co o tym sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ciotka po takim czyms co powiedziałam wyladowała w szpitalu :P twoje jets dobre :) chyba :) od jytra próbujemy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amy015
Jak dla mnie może być:) byłam już na takiej diecie gdzie się jadło ok 500kcal i w 3 dni schudłam ok 6 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amy015 to pewnie większosc wody było ale i tak super :) ja od jutra zaczynam ..ty tez?? jaki masz wzrost i wagę?? ja 170 i 80kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Amy 015
a co chcesz jeść w ciągu dnia? masz jakiś jadłospis? jakieś produkty jakie bedziesz jesć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Amy 015
albo co wtedy jadłaś ze tak łądniechudłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede pic kefiry, warzywa mrozone na patelnię bo mają mało kcal i zapychają owoce np jabułka bo b.lubię:) groszek konserwowy z puszki na szybko bedzie moze piers z kurczaka oczywiście b.mało bede pic zielona herbatę i cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do grubababa-------->No to tak mam 15 lat tak jak pisze 165cm wzrostu i 77 kg :( A ty ile masz lat??a co do jadłospisu to zaraz napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po twoim nicku wywnioskowałam że ważysz nie wiadomo ile a 80kg przy 170cm nie jest aż tak źle... masz nadwagę, ale spokojnie pozbędziesz się tych 20kg. Tyle że na pewnie nie w 53dni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 19 lat...boje sie ze sie nie uda bedzie cięzko, ale moze podołamy jak z tobą było zawsze tyle wazyłaś?? czy w krótkim czsaie ci sie przybrało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak na jutro: śniadanie:kawa z mlekiem Obiad:szpinak,pomidor, Kolacja:jajko, szklanka jogurtu naturalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusesita De Migladros Dolores
i jak tam? ile schudlas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamysza
to ja sie przyłaczam waze 80 kg. i mam 170 cm. czyli tak jak ty tyle ze mój plan jest troszke mniej ambitny bo na poczatek 10 kg. w dół a potem kolejne 10 wiem ze potrafie bo w tamtym roku schudłam juz 10 kg i to nie wrociło ale jakos przestałam cwiczyc pilnowac sie z jedzonkiem i waga stoi w miejscu mam zamiar weliminowac chleb bialy ziemniaki makarony itp rzeczy jak jesc miesko to tylko rybki ale nie smarzone i piers z kurczaka tez na grilu albo gotowana ok 45 min cwiczen to tyle na poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnkakkaaaa
czesc dziewczyny, ja mam 22lata, zawsze wazylam max 60kg, teraz 80kg, mam 169cm wzrostu, bardzo chcialabym schudnąc te 20kg i wyglądac jak człowiek.. patrze na te sliczne ciuchy na wystawach i az mnie serce boli,ze sie doprowadzilam do takiego stanu... koniec z zarciem, koniec z czipsami,slodyczami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamysza
mam nadzieje ze jak schudne to bede mogła nosic to co wczesniej ja majac 20 lat wazyłam 60kg. teraz mam 24 lata i spasłam sie niemiłosiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamysza
ja cwiczyłam juz wczoraj wieczorem a dzisiaj na obiadek duszona rybka potem tylko jabluszko i marcheweczki a w miedzy czasie woda mineralna i herbatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×