Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grubababa

20 kg w 53 dni ?? da radę ??

Polecane posty

ja to mam ten problem ze mnie sie jakies konkretne jadłospisy nie trzymaja planuje sobie poprostu z dnia na dzien co bede jesc i sie tego trzymam bo długie planowanie czegos na tydzien juz mnie zniecheca a co dopiero na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na jutro juz sobie zaplanowałam 8,00------platki z jogurtem 13,00 ---------piers z kurczaka z warzywkami potem marchewy i jablko -------------bo uwielbiam podjadac a to lepsze niz czipsy do picia 1 kubus , woda i herbatki do tego cwiczonka od 700-7,30 ok 12-13 pól godz.hula hop; 22---23 wieczorne cwiczonka i to byłoby na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj tak: śniadanie:tylko coś do picia(brak czasu) Lunch1:Pomidor z kiełbasą, Lunch2:Serek wiejski, Obiad:Szpinak, W między czasie:jabłka i banany, herbata i woda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż po zastanowieniu zjem coś takiego: śniadanie:tylko coś do picia(brak czasu) 11:00: Pomidor z kiełbasą, 14:00:Serek wiejski, jajko 17:00:Pierogi W między czasie:jabłka i banany, herbata i woda, ćwiczenia tylko pół godziny(ze względu na stan zdrowia): 10 min hula-hop 10 min ciężarki 10 min jazda na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm sadze ze 20 to nie ale 15
sadze, ze 20 to nie ale 15 sie da. Ja mam za soba dopiero 7 dni diety waga spadla mi juz o 5 kg. Dodam, ze wcale sie nie glodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie waga wskazuje dwa kilo mniej:) A za półtorej godzinki będę jadła serek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do grubababa----> Jesteś jeszcze z nami czy już zrezygnowałaś z diety i z topiku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem mój jadłospis na dzis był taki jogurt jabłko kubus :) pomidor i piers z kurczka, kawałek :) do tego herbatki piłam i dalej popijam :)bez cukru oczywiście :) jakos leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak narazie zjadłam: *pomidora z kiełbasą *gołąbki *2 jabłka *herbatę z cytryną Jak narazie to tyle:) Próbowałam zjeść serek wiejski, ale to nie dla mnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co będzie za 53 dni
????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co będzie za 53 dni
pamietaj, ze kubusie sa słodzone, polecam samodzielnie zrobic sok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze kubusie sa slodzone ale to jest ta przyjemnosc której nie potrafie sobie odmówic a poza tym samodzielne robienie soku wymaga czasu a mi go brak a poza tym nie nalezy popadac w paranoje bo jak po diecie zacznie sie wciagac choc troszke słodkiego to od razu waga bedzie skakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja na szczescie lubie marchewki wiec je sobie podgryzam jak najdzie mnie ochota na jedzonko dzisiaj dzielnie sie trzymałam chociaz koło mnie wciagali frytki a ja miałam taka ochote ale nie dalam sie i z tego wszystkiego zapomniałam zjesc obiad tak sie bronilam przed tymi frytami hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ograniczam jedzonko i staram sie jesc do 2 potem to tylko wazywka i jakies jabłko , staram sie poprastu zmienic sposób jedzenia na zdrowszy i nie na teraz tylko ale na reszte zycia ,a ze waga przy okazji leci w dół to też miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubabababa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubabababa
nasza dieta to "jak najmniej" :) 28 lutego to moje urodziny, chce byc chudsza :) taki prezent robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hama
hmmm ja takze chce dokonac cudu :) ale z bardzo wielkiej wagi startuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×